Endine Eesti koondise ründaja taasliitus kodulinna klubiga | Jalgpall

2251560hb37bt24

Estonian football fans have something to cheer as former national team striker has returned to his hometown club. This exciting news has brought a wave of enthusiasm among local football enthusiasts as they welcome back their beloved player to the team. This homecoming signifies a sense of pride and loyalty, both for the player and the club, and is sure to ignite the passion of the local football community. As the fans eagerly anticipate the impact of their prodigal player, the stage is set for an exhilarating season ahead.

Möödunud kahel hooajal Paide Linnameeskonda esindanud endine Eesti jalgpallikoondislane Kaimar Saag liitub käesolevaks hooajaks tugevuselt kolmandas liigas mängiva Viljandi jalgpalliklubiga Tulevik.

Tuleviku tegevjuhi Rihard Reimaa sõnul on Kaimar Saagi liitumine Tuleviku esindusmeeskonnaga väga oluline täiendus, sest mehe kogemustepagas nii mängija kui treenerina on Viljandis väga oodatud. “Loodame väga, et Kaimari unikaalne kogemus nii välisklubidest kui kodumaiste tippude juurest annab meie noortele juurde tahtmist kõrgemale pürgida ning unistuste nimel veel rohkem pingutada,” ütles Reimaa.

Saag ise ütles, et kui tänavuseks jalgpallihooajaks Eesti kõige kõrgemalt tasemelt erinevatel põhjustel enam ühtegi “päris seda õiget” pakkumist ei tulnud, siis ei pidanudki enam palju kaaluma. “Süda lihtsalt kutsus Viljandisse,” ütles Saag ja tõdes, et kuigi aastate jooksul on pallitud mitmetes välisriikides ning ka Eesti erinevates linnades, siis sellist missioonitunnet nagu Viljandi klubi vastu, pole Eestis kuskil mujal tekkinud. “Proovin nüüd koos Indreku, Rihardi, klubi värske juhatuse ja kogu esindusmeeskonnaga anda parima, et Viljandi jalgpallil järjest paremini läheks ja aastatega õpitud kogemused väärikalt edasi saaks kantud,” lisas Saag.

Esindusmeeskonna peatreener Indrek Ilves on liitumise lõplikku otsust oodanud juba detsembrikuust saati ning on värske täienduse üle siiralt õnnelik. “Juba selle lühikese aja jooksul, mis Kaimar koos meiega treeninud on, on näha tema suurt pühendumist ja ambitsiooni meeskonda arendada,” ütles Ilves. Ta rõhutas, et Kaimari mängiva abitreeneri positsioon annab kindlasti mõtteainet kogu esindusmeeskonna taustasüsteemile, sest kahe rolli sujuv ühildamine on põnev väljakutse. “Lähipäevil paneme detailse plaani ja rollid paika ja hakkame liigahooaja alguse poole tüürima,” lisas Ilves.

Loe rohkem:  Aafrika Rahvuste karikaturniiri võitja selgitavad võõrustaja ja Nigeeria | Jalgpall

Eesti rahvuskoondises on Kaimar Saag pidanud 46 mängu ja löönud kolm väravat. Perioodil 2019-21 esindas Saag samuti Viljandi JK Tulevikku. Viljandist edasi siirdus ta aga Paide Linnameeskonna koosseisu, kus mängis 2023. aasta jalgpallihooaja lõpuni. Varasemalt on Saag mänginud ka FC Levadia ning Tallinna JK Kalevi meeskondades. Lisaks Eesti klubidele on ta klubikarjääri jooksul mänginud veel Taani klubides Silkeborg IF ja Vejle Kolding, Rootsi klubis Assyriska FF, Norra klubis Nybergsund Trysil ja Fääri saarte klubis B36 Torshavn.

Kokkuvõttes võib öelda, et endine Eesti koondise ründaja kodulinna klubiga liitumine on suurepärane uudis nii klubile kui ka kogu Eesti jalgpallile. See näitab mängija pühendumust oma kodulinna meeskonnale ja annab talle võimaluse oma kogemusi ja oskusi kohalikule tasemele edasi anda. Samuti tõotab see tuua rohkem tähelepanu ja toetust kodulinna meeskonnale ning tugevdada kohalikku jalgpalli kogukonda. Loodame, et see liitumine toob edu nii mängijale kui ka klubile ning innustab teisi kogukonna sportlasi ja noori jalgpallureid järgima oma unistusi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga