Elva talikrossi avaetapi võitsid Prants ja Lillmaa | Jalgrattasport

2259318h4d34t24

Tere tulemast kõigile spordisõpradele! Elva talikrossi avaetapp tõi kaasa põnevaid hetki ja äge võidusõit lõppes Prants ja Lillmaa triumfiga. Võimas võistlus pakkus kõigile pealtvaatajatele põnevust ja adrenaliini ning tõestas taas kord, et Eesti jalgratturid on tõelised spordiässad. Prants ja Lillmaa olid tõelised kangelased ja nende võit inspireerib kindlasti ka järgmisi generatsioone. Jalgrattasport on Eestis tõeliselt elav ja põnev ning meil on hea meel jagada teiega selle sündmuse võlu.

Nädalavahetusel peeti Eesti Jalgratturite Liidu 2024. aasta kalendri avavõistlus, 51. Elva talikrossi I etapp, kus eliitklassides võidutsesid Annabrit Prants ja Ove Lillmaa.

Eliitklassi naistel tuli läbida kahekilomeetrist ringi kuus korda. Prantsi võiduajaks mõõdeti 45 minutit ja neli sekundit. Eliitklassi mehed sõitsid ühe ringi rohkem ning Lillmaa pälvis esikoha ajaga 41 minutit ja 29 sekundit. Talle järgnesid Taavi Kannimäe (+0.31) ja Anier Martin (+3.15), vahendab ejl.ee.

Teistes klassides võidutsesid Georg Henry Pungar (600 m jooks; M12), Samanta Luberte (600 m jooks; N12), Silver Semjonov (600 m jooks + 4 km rattasõitu; M14), Marta Mõttus (600 m jooks + 4 km rattasõitu; N14), Linda Silmere (600 m jooks + 4 km rattasõitu; N16), Uko Hommik (600 m jooks + 8 km rattasõitu; M16), Jaanika Kurgjärv (12 km rattasõitu; N19-34+), Matthias Mõttus (14 km rattasõitu; MJ), Reimo Kiis (14 m rattasõitu; M19-49) ja Janek Kutsch (12 km rattasõitu; M50-54+).

51. Elva talikrossi teine etapp peetakse 17. veebruaril.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Elva talikrossi avaetapi võitmine näitas tugevat taset ja head ettevalmistust nii Prantsil kui ka Lillmaal. Nende võidud tõestasid nende oskusi ja pühendumust jalgrattasporti ning tõid rõõmu nende fännidele. Samuti tõi see võidurõõmu ka Eesti jalgrattaspordi kogukonnale. See oli suurepärane algus võistlushooajale ja kindlasti loob see hea platvormi edasisteks võistlusteks. Loodame näha rohkem selliseid põnevil võistlusi ja edukaid võite tulevikus!

Loe rohkem:  Juul sai pararatturite MK-etapil kuuenda koha | Jalgrattasport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga