Ehrenbusch: täiskasvanute balletitrennis saab pikemaks ja graatsilisemaks | Elu

1708428014 708078hcf4et24

Tere tulemast Eestisse! Kas olete kunagi unistanud saada pikemaks ja graatsilisemaks täiskasvanute balletitrennis? Ehrenbusch pakub just seda võimalust! Nende professionaalsete treenerite juhendamisel saate avastada oma sisemise baleriini ja arendada oma keha paindlikkust ning tugevust. Treeningute ajal saate lõõgastuda ja nautida enesekindlust tõstvat kogemust. Ärge laske end sellest võimalusest ilma jääda – liituge Ehrenbuschi täiskasvanute balletitrenniga ning avastage oma keha uues valguses!

Tantsuõpetaja Marge Ehrenbusch kutsus “Terevisioonis” mehi ja naisi täiskasvanute balletitrenni ning rääkis, et ballett kui üks treeningstiil võib inimese füüsilist väljanägemist muuta sirgemaks, pikemaks ja graatsilisemaks. Ehrenbuschi kõige vanem õpilane harrastajate hulgas on üle 80-aastane naisterahvas.

“Arvatakse, et klassikaline ballett on ainult professionaalse teatri või siis pisikeste laste pärusmaa, aga tegelikult on ballett üks treeningstiil, mida saab teha ka harrastaja tasemel, aga seda tuleb lihtsalt teistmoodi õpetada. Ei saa õpetada nii, nagu õpetatakse professionaale,” ütles tantsuõpetaja, koreograaf ja Tantsupööningu juhatajata Marge Ehrenbusch.

Eesmärgid on inimestel erinevad. “Võib ka olla, et lapsepõlve unistus on jäänud täitamata ja sul ongi võimalik täiskasvanuna üsna kaugele jõuda. Muidugi lähtuvalt füüsilistest eeldustest ka natuke. Eesmärk on trenni teha ja ennast paremasse füüsilisse vormi viia. Hästi suur rõhk on balletil kogu lülisambale, me töötame lihaste pikendamisega, mistõttu võiks ka inimese füüsiline väljanägemine, olles balletti juba aastaid harrastanud, täiesti muutuda. Näiteks sirgemaks, pikemaks ja graatsilisemaks,” selgitas Ehrenbusch.

Tantsuõpetaja sõnul on kõige olulisem kohe alguses aru saada, kuidas harjutusi õigesti teha. “Ballett annab tervele kehale hea füüsilise vormi, kuid see ei ole hea mitte ainult rühile, vaid väga palju töötavad ka jalad ja käed. Lisaks peab balletitrenni tulles inimesele meeldima klassikaline muusika ja klaverimuusika.”

Loe rohkem:  Hülgeuurijate oluliseks töövahendiks on saanud droon | Elu

Ehrenbuschi kõige vanem õpilane harrastajate hulgas on üle 80-aastane naine, kes on väga heas vormis ning teeb kõike kaasa. “Nii et kõik on võimalik. Meeste osakaal on väga väike, aga pean ütlema, et õpetaja juhendamisel treeningut tehes on see ka spordimeestele füüsilise koormuse mõttes väga sobiv trenn.”

In conclusion, the article about Ehrenbusch’s adult ballet classes in Estonia highlights the transformative power of dance for adults. The classes not only provide a physical workout, but also help participants develop grace and poise. As adults, it’s easy to fall into the trap of thinking that certain activities are only for the young, but Ehrenbusch’s classes prove that ballet is for everyone. With the right instruction and dedication, adults can improve their flexibility and strength while also experiencing the beauty and artistry of ballet. This article serves as a reminder that age should never be a barrier to trying new activities and pursuing personal growth.

See sissekanne postitati aastal Elu. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga