Eestlanna lõpetas Araabia Ühendemiraatide velotuuri avaetapil peagrupis | Jalgrattasport

1951709he4ect24

Tere tulemast Eesti spordi uudistesse! Eestlanna tõi uhkuse kodumaale, lõpetades edukalt Araabia Ühendemiraatide velotuuri avaetapi peagrupis. See saavutus on suurepärane näide Eesti spordi tõusvast jõust maailma areenil. Jalgrattasport on alati olnud oluline osa Eesti kultuurist ja see saavutus tõestab meie kire ja pühendumuse spordile. Olles osa rahvusvahelisest spordimaastikust, jälgib Eesti spordisõpru põnevus ja uhkus, et näha meie sportlasi tugevdataval maailmalaval edukalt esinemas. Koos võime olla kindlad, et Eesti spordi tulevik on helge ja täis potentsiaali.

Teist korda peetava Araabia Ühendemiraatide velotuuri (UCI 2.WWT) avaetapil (122 km) võidutses hollandlanna Lorena Wiebes (Team SD Worw-Protime; 2:59.11). Aidi Gerde Tuisk (Team Coop – Repsol) finišeeris peagrupis 62. positsioonil.

Wiebes edestas grupifinišis itaallannasid Rachele Barbierit (Team dsm-firmenich PostNL) ja Chiara Consonnit (UAE Team ADQ). Team Coop-Repsoli tiimi liider Eline van Rooijen sai 18. koha, vahendab EJL.ee.

“Sõidu käigus sujus tiimiga kõik kenasti ja püsisime koos. Lõpp seekord väga hästi välja ei tulnud, sest kaotasime üksteist ära neli kilomeetrit enne finišit,” rääkis Tuisk võistluse järel. “Lõpp oli üsna kiire ja närviline. Saime tiimi napilt enne finišit veel korraks kokku, aga siis oli juba hilja.”

Reedel on velotuuril kavas taas sile etapp pikkusega 113 kilomeetrit.

Kokkuvõtteks võib öelda, et eestlanna saavutus Araabia Ühendemiraatide velotuuri avaetapil peagrupis on väga muljetavaldav. See näitab tema tugevat füüsilist vormi ja professionaalset oskust jalgrattasõidus. Tema edulugu innustab kindlasti teisi Eesti jalgrattureid ja tõstab Eesti spordi mainet maailmas. Loodame, et ta jätkab sama edukalt ka järgmistel etappidel ning toob koju veel rohkem häid tulemusi. Eestlanna tulemus tõestab tahtejõu ja visa treeningu olulisust spordis. Oleme tema üle uhked ja loodame, et ta jätkab sama tugevasti ka tulevikus.

Loe rohkem:  Van der Poel ja Van Empel kaitsesid cyclo-crossi MM-il tiitleid | Jalgrattasport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga