Eesti tippkohtunikud valmistuvad saabuvaks jalgpallihooajaks Küprosel | Jalgpall

2260890h908dt24

Tere tulemast Eesti jalgpalli maailma! Eesti tippkohtunikud on valmis astuma uude hooaega täis põnevust ja väljakutseid Küprosel. Nende ettevalmistused on olnud intensiivsed, sest nemad on Eesti jalgpalli esindajad rahvusvahelisel areenil. Kõik silmad on suunatud nende suunas, sest nemad on valmis näitama maailmale, mida Eesti jalgpall tähendab. Küprose hooaeg tõotab tulla äärmiselt pingeline ja põnev ning Eesti tippkohtunikud on kindlasti selleks valmis. Jälgigem hoolega nende tegemisi ja soovigem neile edu sel põneval jalgpalliseiklusel!

Eesti tippkohtunikud viibivad kolmandat aastat järjest jalgpallihooajaeelsel perioodil Küprosel, kus toimub viiepäevane õigusemõistjatele suunatud seminar.

Küprosel Paphose linnas toimuvast hooajaeelsest seminarist võtavad osa 42 Premium liiga ja Premium liiga arengugrupi kohtunikku ning EJL-i kohtunike komisjoni liikmed, vahendab jalgpall.ee.

17. veebruarini vältaval viiepäevasel seminaril ootavad õigusemõistjaid ees mitmed teoreetilised loengud ja igapäevased treeningud. Reedel toimuvad kõigile osalejatele ka FIFA kehalised testid.

Hooajaeelsel seminaril jagab kohtunikele teadmisi viis instruktorit. Teooriat käsitlevaid loenguid viivad läbi EJL-i kohtunike osakonna juhataja Hannes Kaasik, EJL-i kohtunike koolitusjuht Ain Alev ning Eesti tippkohtunik Kristo Tohver. Kehalise ettevalmistuse valdkonnas jagavad teadmisi Hannes Reinvald ja Maikel Mikson, kes viivad ühtlasi läbi seminaril toimuvaid ühiseid treeninguid.

Jalgpallihooajal teenindab Eestis iganädalaselt eri liigatasemetel kohtumisi ligi 400 kohtunikku. EJL korraldab regulaarselt ka kohtunike algkursuseid, kuhu oodatakse kõiki jalgpallihuvilisi alates 15. eluaastast.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti tippkohtunikud on põhjalikult ettevalmistunud saabuvaks jalgpallihooajaks Küprosel. Nende osalemine kohalikel ja rahvusvahelistel mängudel näitab nende pühendumust ja professionaalsust. Samuti aitab see kaasa Eesti jalgpalli mainele rahvusvahelisel tasandil. Kohtunike pühendumus ja ettevalmistus annavad kindlustunde nii mängijatele kui ka fännidele, et mängud toimuvad õiglaselt ja professionaalselt. Loodame, et kohtunikud naasevad positiivsete kogemustega ning nende panus jalgpalli arengusse on märkimisväärne.

Loe rohkem:  Chelsea alistus karikamängus esiliiga keskmikule | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga