Eesti meistriteks kurlingu segapaaris tulid Kaldvee ja Lill | Jääkeegel

2293740hd5eat24

Eesti kurlingu segapaaride meistrivõistlustel tõusid esile Maria Kaldvee ja Andres Lill, kes võitsid tiitli Jääkeegelis. Nende suurepärane koostöö ja oskuslikud visked tõid neile võidu ning nad näitasid kogu võistluse vältel suurepärast mänguoskust ja meisterlikkust. Kaldvee ja Lilli triumf on näide tõelisest tahtejõust ja pühendumisest ning kindlasti jätab see nende kurlingu fännidele unustamatu mulje.

Eesti meistriks segapaariskurlingus tulid tiitlikaitsjad Marie Kaldvee ja Harri Lill, kelle jaoks on tegemist kaheksanda Eesti meistritiitliga.

Marie Kaldvee ja Harri Lill hoiavad hetkel maailma edetabelis segapaaride seas teist kohta ning turniiri käigus võitsid nad kõik peetud kohtumised. Tasavägises finaalis alistasid tiitlikaitsjad Kaidi Elmiku ja Karl Kukneri seisuga 7:4.

“Konkurents oli päris tihe. Kaks mängu läks lisavooru ja finaalivõit tuli ka päris napilt. Võiks öelda, et isegi üllatavalt tihe. Ei olnud siin lihtsat midagi,” sõnas Lill.

“Iga aastaga läheb tiitli kaitsmine keerulisemaks,” nõustus Kaldvee. “Eriti kodus, kuna kõik teeme ju siin trenni ja kõik me teame siin olusid. Teiste jaoks ei ole midagi uut. Meie jaoks oleks eelis mängida kuskil Soomes või Lätis. Oleme kiiremad kohanejad, aga kodus teeme võrreldes teistega vähem trenni.”

Kolmanda koha sai Eesti meistrivõistlustel kurlingupaar Karoliine Kaare ja Marten Padama, alistades pronksimängus Anna Gromova ja Erkki Lille tulemusega 8:5.

Kaldvee ja Lille järgmiseks hooaja eesmärgiks on aprillis toimuvad maailmameistrivõistlused, kus jagatakse esimesi olümpiapunkte. Segapaaride MM toimub 20.-27. aprillil Rootsis.

Eesti meistrivõistlustel osales kaheksa kurlingupaari.

Kurlingu segapaaride meistritiitli võitmine Eestis on suur saavutus ja seda suurem rõõm, et selle au võitsid Kaldvee ja Lill. Nende pühendumus ja oskuslik mäng viis nad võidule ning näitas nende tugevat koostööd ja võimekust. Eesti jääkeegli spordimaastikul on nad kindlasti eeskujuks noortele sportlastele ning nende võit innustab kõiki jäähuvilisi. Soovime neile palju õnne ja edu tulevikus!

Loe rohkem:  Eesti kurlingunaiskond ei pääsenud Itaalia MK-etapil alagrupist edasi | Jääkeegel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga