Eesti Laulu ülekanded jõudsid üle 400 000 inimeseni | Eesti Laul

2266101hdcf1t24

Tere tulemast Eesti Laulu ülekannetesse, mis on võitnud südamed ja tähelepanu üle 400 000 inimese! See rahvusvaheliselt tunnustatud muusikaüritus on toonud kokku Eesti parimad lauljad ja heliloojad, et võistelda auhinnalise tiitli nimel. Eesti Laul on saanud kiitust mitte ainult kohalikult, vaid ka rahvusvaheliselt tänu oma kõrgele produktsioonile ja tipptasemel esitustele. Astuge sisse ja laske end kaasa haarata selle põneva muusikalisel teekonnal!

Eesti Laulu ülekanded ja erisaated jõudsid ERR-i kanalite vahendusel vähemalt 452 000 inimeseni.

Detsembris Eesti Laulu erisaatega startinud lauluvõistlus saavutas haripunkti laupäeval, 17. veebruaril toimunud finaaliga. Aasta oodatuima muusikasündmuse finaalile on telekanalite ETV, ETV2 ja ETV+ vahendusel kaasa elanud 338 000 inimest. Just nii palju televaatajaid jälgis Kantar Emori andmeil Eesti Laulu finaali vähemalt 15 minutit (allikas: Kantar Emor. Teleauditooriumi Mõõdikuuring. Otse- ja järelvaatamine). Telekanalitele lisaks sai finaalsaatele kaasa elada ka Raadio 2, Raadio 4, Jupiteri ja ERR.ee portaali vahendusel.

Kõige rohkem jälgiti ETV ülekannet Eesti Laulu finaalist – pika muusikaõhtu jooksul kujunes keskmiseks vaatajate arvuks 201 000 inimest. Eesti viipekeele tõlkega ülekannet jälgis ETV2 vahendusel keskmiselt 23 000 inimest ja venekeelse kommentaariga ülekannet ETV+ kanalil 11 000 inimest. Haripunkti saavutas finaal võitjate välja kuulutamisega, mida tipphetkel jälgis ETV vahendusel 239 000 televaatajat.

Koos finaali, poolfinaali ja otseülekannetele eelnenud erisaadetega on Eesti Lauluga seotud teleprogrammi vähemalt 15 minutit vaadanud 452 000 inimest. Eesti Laulu üht ja ainsat Tartus toimunud poolfinaali jälgis ETV vahendusel keskmiselt 145 000 inimest. Jaanuari populaarseimate saadete edetabelis olid poolfinaali mõlemad osad “Pealtnägija” järel vaadatavuselt järgmised.

Menukad olid Eesti Laulu ülekanded ka veebis, kus nii poolfinaalile kui ka finaalile elas püsivalt kaasa rohkem kui 10 000 veebikasutajat.

Loe rohkem:  Grimeerija Kaia Triisa: meie osakond on täpikene i-tähel | Eesti Laul

Kõik Eesti Laulu esitused leiab SIIT.

2266101hdcf1t24

Eesti Laulu ülekanded, mis jõudsid üle 400 000 inimeseni, näitavad selgelt selle populaarsust ja olulisust Eesti muusikamaastikul. See festival mitte ainult ei esitle uut ja põnevat muusikat, vaid pakub ka võimalust kohalikele artistidele end näidata ja kuulajateni jõuda. Eesti Laulu ülekanded on suurepärane võimalus tutvustada maailmale Eesti muusikatalentide mitmekesisust ja loomingulisust. Loodame, et tulevikus jätkub selle festivali edu ja võimalused, et veelgi rohkem inimesi saaksid nautida Eesti muusikakultuuri rikkust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga