Eesti Laulu ankeet. Ollie | Muusika

2233944hebedt24

Tere tulemast Eesti Laulu ankeetide lehele! Meil on suur rõõm esitleda teile Ollie, muusik, kelle looming on vallutanud Eesti muusikamaailma. Tema mitmekülgne talent ja võrratu hääl on teinud temast ühe kõige hinnatumaid artiste Eestis. Ollie on tuntud oma kirgliku esinemisstiili ning sügavate ja emotsionaalsete lugude poolest. Ta on valmis üllatama ja haarama kuulajaid oma ainulaadse muusikaga. Saage tuttavaks selle andeka muusikuga ning olge valmis avastama tema maagilist maailma, mis võlub kõiki muusikasõpru.

Menu portaal teeb läheneva Eesti Laulu finaali tuules lühikesed intervjuud kõigi finalistidega. Sel korral tutvume Olliega, kes

Mis on sinu viimase aja lemmiklugu või -album?

Måneskin – “Honey Are You Coming”. Seal on megaäge riff, mis tõmbab korralikult käima ja lööb vererõhu lakke.

Mis sulle finaali juures kõige hirmutavam tundub?

Muresid ei ole. Loodan ainult, et teeme vaatajatele ühe vägeva show. Tegelikult mööduvad päevad muretsemise asemel stuudios uut muusikat tehes.

Mis on sinu läbi aegade lemmik Eesti Laulu / Eurolaulu võistluslugu?

Naljatades: 1998 aasta Eurovisioonil oli üks muhe laul “Diva”. Ei saa üle ega ümber siiski Måns Zelmerlöw loost “Heroes”, sest see äratas minus väga tugeva laulukirjutamise ja produtseerimise kire.

Kelle enda konkurentidest Eurovisioonile saadaksid?

Heh, kui saan kedagi saata, siis kõigepealt saadaksin ikka enda.

Mis tundeid Eurovisioonile pääsemine vaimusilmas tekitab?

Vaimusilmas tundub väga vinge ja eepiline. Sellise rahvahulga ette veel astunud ei ole, aga väga tõmbab – oleks ühe väga suure eesmärgi täitumine kindlasti.

Kas on enne lavaleminekut rituaale, mida kindlasti teed? Või asju, mida kindlasti ei tee?

Üks espresso ja siis palvetan, et soolestik enda töö kiiresti teeks. Ideaalis pikk vetsukülastus, kus… laulan häält lahti. Ausalt ka.

Loe rohkem:  Elena Natale: raha ei ole peamine põhjus, miks HALL loodi | Muusika

Mis suunas Ollie rühib ja millised on eesmärgid näiteks viie või kümne aasta pärast?

Maailm on avatud. Teeme kõvasti tööd ja võtan vastu kõik, mis tulevikul pakkuda on.

In conclusion, Eesti Laulu ankeet for Ollie has provided a unique insight into the world of music in Estonia. Ollie’s passion for music shines through in his responses, and it is clear that he is dedicated to his craft. His diverse musical influences and experiences have shaped his journey as an artist, and it will be exciting to see where it takes him in the future. Eesti Laulu ankeet has given us a glimpse into the vibrant music scene in Estonia and has left us eager to discover more talented musicians like Ollie.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga