Eesti laskesuusatajad jäid Obertilliachis parematest kaugele | Laskesuusatamine

2206693h462ct24

Eesti laskesuusatajad on jäänud Obertilliachis toimunud võistlustel kaugele parematest tulemustest. Kuigi meie sportlased on näidanud suurepärast töökust ja pühendumist, on konkurents sel tasemel alati äärmiselt kõrge. Siiski ei tohi me unustada, et iga võistlus on võimalus õppida ja kasvada ning see on samm edasiste saavutuste suunas. Eesti laskesuusatamises on palju potentsiaali ning tulevikku vaadates on meil kõik võimalused tõusta veelgi kõrgemale maailma areenil.

Laskesuusatamise IBU karikaetapil Obertilliachis ei jõudnud eestlased meeste 15 km lühikesel tavadistantsil kõrgetele kohtadele.

Parimana oli Joosep Perv 55. (1; +6.36,5 võitjast). Robert Heldna sai 59. (2; +6.41,9), Jüri Uha 65. (4; +7.43,0) ja Marten Aolaid 82. koha (6; +10.04,8).

Kolmikvõidu teenisid Norra laskesuusatajad Mats Överby (1; 39.28,4), Isak Frey (1; +14,0) ja Martin Uldal (3; +43,5).

Reedel on Obertilliachis kavas sprindid ja laupäeval ühisstardist sõidud.

Overall, it is disappointing that the Estonian biathletes did not perform as well as hoped in Obertilliach. It is clear that there is still work to be done in order to compete with the best in the world. However, this setback should serve as motivation for the athletes to train harder and improve their skills for future competitions. The important thing is to learn from this experience and come back stronger next time. With dedication and perseverance, the Estonian biathletes have the potential to achieve success on the international stage.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Laskesuusatamise MK-hooaja lõpetab meeste ühisstardist sõit | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga