Eesti laskesuusataja Kärsna tuli juunioride EM-il 22. kohale | Laskesuusatamine

2206780h2128t24

Tere tulemast! Täna juhiksin teie tähelepanu Eesti laskesuusataja Kärsna saavutustele juunioride laskesuusatamise Euroopa meistrivõistlustel, kus ta kindlustas endale 22. koha. See on suurepärane edu ja põhjus uhkust tunda meie noore sportlase üle. Kärsna pühendumus ja pingutused treeningutel on toonud talle sellise tunnustuse ning see on inspireeriv kõigile noortele Eesti spordisõpradele. Tema saavutus on kahtlemata innustav kogu riigile ning anname talle oma südamlikud õnnesoovid ja toetuse tema tulevikuprojektideks. Loodame, et see on vaid esimene samm tema pika ja eduka spordikarjääri teel!

Eesti laskesuusataja Mirtel Kärsna teenis Jakuszyces (Poola) alanud juunioride lahtistel Euroopa meistrivõistlustel naiste 12,5 km tavadistantsil 22. koha.

Ühe märgi esimeses ja ühe viimases üles jätnud 18-aastane Kärsna kaotas võitjale küll tervelt seitsme minuti ja 59,2 sekundiga.

Emma Roberta Rajando oli 47. (5; +10.13,4), Rosibel Marii Kaldvee 51. (5; +10.53,3) ja Vibeke Välbe 52. (8; +10.58,2).

Ülikindla võidu teenis kõik tiirud puhtalt läbinud austerlanna Anna Andexer (39.56,1), kes edestas hõbedale tulnud kaasmaalannat Leonie Pitzerit (1) lausa kolme minuti ja 11,1 sekundiga.

Laskesuusatamise juunioride lahtised Euroopa meistrivõistlused toimuvad 11. veebruarini.

Kärsna’s 22nd place finish at the junior EM-il is a testament to his hard work and dedication. Representing Estonia with determination and skill, he has shown great potential in the sport of laskesuusatamine. As a young athlete, Kärsna’s performance at the junior EM-il is a promising sign for the future of Estonian laskesuusatamine. With continued training and support, he has the opportunity to further succeed on the international stage. Kärsna’s achievement is a source of pride for Estonia and a reminder of the talent within the country’s sports community.

Loe rohkem:  Einaste: Colognaga käisime ka pjedestaalil, aga siinne on veel erilisem | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga