Eesti koondis kohtub olulises EM-valikmängus Poola parimatega | Jalgpall

2310261hb28at24

Tere tulemast Eesti jalgpalli põnevaima matši juurde! Eesti koondis on valmis võtma vastu Poola parimad mängijad olulisel EM-valikmängul. Pinge on õhus, kuna mõlemad meeskonnad peavad võitma selle olulise kohtumise, et kindlustada oma koht Euroopa meistrivõistlustel. Ootame põnevat ja emotsiooniderohket matši, kus Eesti meeskond annab endast parima, et võita ja näidata maailmale oma jalgpalli oskusi ja võitlusvaimu. Tulge ja toetage Eesti koondist sellel unustamatul jalgpalliõhtul!

Poola jalgpallikoondise peatreener Michal Probierz avalikustas reedel nimekirja mängijatest, kes kohtuvad 21. märtsil EM-valiksarja play-off’is Eestiga.

Eesti ja Poola lähevad vastamisi 21. märtsil Varssavis ning selle mängu võitja läheb veel 26. märtsil võõrsil vastamisi Walesi ja Soome kohtumise võitjaga. Kahe järjestikuse võidu preemia on pääs suvel toimuvatele Euroopa meistrivõistlustele.

“Meil on hetkel üks selge eesmärk ja selleks on tänavusele EM-ile pääsemine ja selle koosseisuga oleme selleks võimelised,” sõnas peatreener. “Meid ootab ees kõva katsumus, aga maksimaalse pühendumuse ja keskendumisega on edasipääs käeulatuses.”

Eesti kaitsjad peavad piirama poolakate kaptenit ning ründetähte Robert Lewandowskit, kellele pakuvad tuge veel poolkaitsjad Kamil Grosicki ning Piotr Zielinski. Postide vahel seisab Torino Juventuse väravavaht Wojciech Szczesny, kaitseliini tugevdavad Jan Bednarek ja Bartosz Bereszynski.

Eesti läbis eelmisel suvel Rahvuste liiga D-divisjoni täiseduga ning pääses selle abil EM-i play-off mängudele, sest piisavalt palju meeskondi A-divisjonist pääsesid otse finaalturniirile. Poola oli EM-ile mittekvalifitseerunud A-divisjoni meeskondade seas kõrgeima asetusega.

Poola koondise koosseis EM-valikmänguks Eestiga:

2310261hb28at24

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti koondis seisab olulise väljakutse ees, kui nad kohtuvad Poola parimate jalgpalluritega EM-valikmängus. Kuigi võitlus võib olla raske, on Eesti meeskonnal võimalus näidata oma võimeid ja võidelda auväärse tulemuse nimel. Kõik silmad on suunatud sellele põnevale kohtumisele, mis pakub põnevust ja põnevust jalgpallisõpradele üle kogu riigi. Sellega seoses loodame, et Eesti koondis suudab näidata oma parimat mängu ja võib-olla saavutada üllatusvõidu Poola meeskonna üle. Eestile edu ja jõudu selles olulises mängus!

Loe rohkem:  Leverkuseni libastumine lubas Bayerni lähemale | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga