Drelli kaksikduubel aitas Bullsi G-liigas võidule | Korvpall

2279280h68a9t24

Eesti korvpallifännid on elevil, sest Drelli kaksikduubel aitas Chicago Bullsil saavutada võidu G-liigas. See tähtis saavutus on tõestuseks sellele, kui kõrgel tasemel on Eesti mängijad maailma korvpallis. Drelli oskuslikud söödud ja väravad tõid meeskonnale väärtuslikke punkte ning kindlustasid võidu. Eestlaste uhkus Drelli saavutuse üle on mõõtmatu ning see tõestab, et Eesti korvpallurid on tõelised talentid maailma spordimaailmas.

Eesti korvpallur Henri Drell tegi taaskord NBA G-liigas soliidse soorituse, kui skooris Windy City Bullsi võidumängus 21 punkti ning haaras kümme lauapalli.

Võõrsil Rio Grande Valley Vipersi vastu mänginud Bulls võitis avaveerandi seitsme punktiga, lubas siis teisel veerandil vastasel viigistada, aga asus seejärel kümnega juhtima. Poolajapausile mindi Bullsi 61:51 eduseisul. Kolmandal veerandil paisus Windy City eduseis 19-punktiliseks, kuid Valley Vipers tegi tugeva lõpu ja jõudis otsustava veerandi eel kolme punkti kaugusele.

Suurepärase tagasituleku teinud kodumeeskond läks neljandal veerandil seitsme punktiga juhtima ning hoidis poolteist minutit enne mängu lõppu viiepunktilist edu. Minutiga oli aga Adama Sanogo neli punkti visanud ning Valley Vipers eksis siis palli sissesöötmisel ja Bulls pääses Ryan Arcidiacono korvist ühega juhtima.

Seejärel eksis Jermaine Samuels Jr. kodumeeskonna eest kahel vabaviskel, Sanogo oli aga joonelt täpne ning Bulls läks kolmega ette. Valley Vipers sai veel võimaluse viigistada, kuid Jarrett Culveri kaugvise üle Henri Drelli sirutatud käe ei leidnud korvi ja Bulls pääses võõrsil 111:108 (29:22, 32:29, 21:28, 29:29) võiduga.

Drell tegi taaskord hea mängu, lõpetades 21 punkti (kahesed 5/7, kolmesed 3/8, vabavisked 1/2), kümne lauapalli, kolme resultatiivse söödu, ühe bloki ja ühe vaheltlõikega. Tegemist oli eestlase kuuenda kaksikduubliga sel hooajal.

Üleplatsimees oli eelmainitud Sanogo, kes lisas oma 26 punktile veel üheksa lauapalli. Kaksikduubliga sai hakkama ka tagamees Jalen Harris, kes skooris 12 silma ja jagas 13 resultatiivset söötu.

Loe rohkem:  TalTechi korvpallimeeskond sai Eesti-Läti liigas 33-punktilise kaotuse | Korvpall

Windy City Bulls on sel hooajal võitnud 11 mängu ja kaotanud 13, millega asetsetakse G-liiga keskdivisjonis viiendal kohal. Põhihooaeg lõpeb 30. märtsil ja kahe võiduni peetav finaalseeria algab juba 9. aprillil.

Drelli kaksikduubel aitas Bullsil saavutada olulist võitu G-liigas. Mängija panus meeskonna eduks oli märkimisväärne ning tema oskused ja tugevus tõid välja parima mängu. See võit on suurepärane saavutus meeskonnale ning tõestab nende võimekust ja pühendumust. Loodame näha veel palju selliseid võimsaid esitusi tulevikus ning jätkata võidukate mängudega. Täname Drelli ja meeskonda nende suurepärase etteaste eest!