Drell tegi G-liigas kaksikduubli | Korvpall

2188114h4c5at24

Tere tulemast Eestisse! Viimaseid korvpalli uudiseid Eestist leiad siit. Vahepeal on läinud juba päris sündmusterohkeks – Drell tegi G-liigas kaksikduubli! Ootamatu saavutus tõi võidu ja rõõmu nii mängijatele kui ka fännidele. Korvpall on alati olnud oluline osa Eesti spordimaastikust ja sellised võidud teevad alati rõõmu. Jätkame põnevate korvpalliuudiste jälgimist ja loodame, et meie Eesti pallurid jätkavad sama tempokalt! Hoidke end kursis kohalike korvpallitulemustega ja tegijatega siin kohalikus meedias. Kohtumiseni!

Henri Drelli klubi Windy City Bulls sai NBA G-liigas võõrsil 98:84 jagu Westchester Knicksist.

Bullsi ridades tegid kaksikduubli nii Adama Sanogo kui Drell – Sanogo viskas 19 punkti ja võttis 12 lauapalli, Drell lisas 16 punkti ja võttis 11 lauapalli. Quenton Jackson panustas 15 punktiga.

Knicksi resultatiivseim oli Brandon Goodwin 26 punktiga, De’Vion Harmon lisas 20 punkti.

Põhihooajal on Bulls nüüd saanud seitse võitu ja 12 kaotust, millega ollakse keskdivisjonis eelviimasel ehk seitsmendal kohal.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Drelli esinemine G-liigas oli muljetavaldav, tehes kaksikduubli oma meeskonna jaoks. Tema oskus ja pühendumus korvpallile on inspireeriv ning tõotab põnevat tulevikku nii Drelli kui ka tema meeskonna jaoks. Loodame, et ta jätkab sama kirega ja suudab tuua veel rohkem võite oma meeskonnale. Eesti korvpalli tulevik näib olevat helge Drelli kattiva panuse tõttu.

Loe rohkem:  Kolme minutiga kaheksaga juhtima läinud Baskonia sai kodus võidulisa | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga