Dizzee Rascal esineb Tallinnas | kultuur

2312613hf42at24

Tere tulemast Tallinnasse, kus Suurbritannia grime artist Dizzee Rascal esineb peagi oma kaasahaaravate rütmidega! See on suurepärane võimalus sukelduda tema energilisse ja mitmekülgsetesse lugudesse ning kogeda tõelist muusikažanri mitmekesisust. Dizzee Rascal on tuntud oma sõnade teravuse ja esituse jõulisuse poolest ning tema kontsert Tallinnas kindlasti ei jäta kedagi ükskõikseks. Ärge jätke seda võimalust kasutamata ja tulge nautige elavat muusikat koos teiste fännidega!

30. aprilli esineb Tallinnas Helitehases grime’i pioneer Dizzee Rascal, kes andis tänavu välja uue plaadi “Don’t Take It Personal”.

Dizzee Rascal on grime’i pioneer, kelle 2003. aastal ilmunud debüütalbum “Boy in da Corner” tõstis žanri suurema tähelepanu alla. Kokku on ta andnud välja kaheksa albumit, tänavu ilmunud kauamängival teevad teiste hulgas kaasa Frischo, D Double E ja BackRoad Gee.

Ta on saanud mitmeid tunnustusi, sealhulgas Mercury Prize’i ja viis UK number üks singlit.

Dizzee Rascal esineb esmakordselt Eestis.

Kokkuvõtvalt on Dizzee Rascali esinemine Tallinnas suurepärane võimalus kogeda elavat muusikat ja kultuuri. Tema energiline esitus naelutab kindlasti publiku ja pakub unustamatut elamust kõigile muusikasõpradele. Lisaks toob see rahvusvahelise superstaari linna kultuurisündmustele hoogu juurde ning jätab unustamatu mälestuse kõigile, kes sellele osa saavad. Soovitan kindlasti mitte jätta vahele võimalust näha Dizzee Rascali esinemist Tallinnas ja endale elamusrikas kultuuriõhtu nautida.

Loe rohkem:  Andmeteadlane vastab: kes oli rahvusliku ärkamisaja keskmes? | Kultuur

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga