Denis Grabe tagas Eesti esimese individuaalse MM-medali | Snuuker ja piljard

2290665h5229t24

Denis Grabe on astunud Eesti piljardi ajalukku, tuues koju esimese individuaalse MM-medali. Tema vapustav saavutus ja silmapaistev mäng on tõestuseks sellele, et Eesti sportlased on võimelised rahvusvahelisel areenil hiilgama. Grabe pühendumus ja talendi sära säravad ning inspireerivad teisi järgnema tema jälgedes. See hetk on oluline mitte ainult piljardimaailmale, vaid ka kogu Eesti spordikogukonnale. Denis Grabe on tõeline legend ning tema triumf annab lootust ja innustust kõigile unistajatele, et ka nemad võivad saavutada suuri asju.

Eesti parim piljardisportlane Denis Grabe teenis Las Vegases peetaval 10-palli maailmameistrivõistlustel koha poolfinaalis ning tagas sellega ühtlasi Eestile esimese MM-medali individuaalarvestuses.

Maailma edetabelis 12. real asetsev Grabe jäi oma avamängus Singapuri mängija Aloysius Yappi vastu 0:1 kaotusseisu, kuid võitis järgmised kolm setti ja võitis matši 3:1.

Veerandfinaalis läks eestlane vastamisi Hispaania esinumbri ja maailma edetabelis neljandal real asetseva Francisco Sanchez Ruiziga, kes pidi samuti eestlase 3:1 paremust tunnistama.

Poolfinaalikohaga kindlustas Grabe ühtlasi Eesti ajaloo esimese MM-medali individuaalarvestuses. Poolfinaal jaapanlase Naoyuki Oiga toimub laupäeval kell 21.

Kogu Eesti on uhke snaikeri ja pilarjardi mängija Denis Grabe üle, kes tagas meie riigile esimese individuaalse MM-medali. Tema saavutus on suurepärane näide Eesti tippspordi arengust ja talentidest. Grabe pühendumus ja töökus on aidanud tal jõuda rahvusvahelisele tasandile ning tõestada maailmale, et ka meie väikses riigis on võimalik saavutada suuri asju. Meil on suur au olla tema toetajad ja meie lootused on temaga kaasas järgmistel võistlustel. Denis Grabe on tõeline inspiratsioon kõigile Eesti sportlastele!

Loe rohkem:  O'Sullivan tegi öötundidel hiilgava mängu | Snuuker ja piljard

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga