Bigbank peab tippude heitluses hakkama saama mitme põhimeheta | Võrkpall

2171068h430ct24

Tere tulemast Eestisse! Suur uudis spordimaailmas – Võrkpalli meeskond Bigbank peab hakkama saama tippude heitluses mitme olulise mängijata. See on tekitanud suurt elevust ja spekulatsioone spordifännide seas üle kogu riigi. Bigbank on olnud võrkpalli valdkonnas märkimisväärne jõud ning nende võitlusteekond ilma mitme põhimeheta on andnud paljudele põhjalikku põnevust. Kuidas meeskond suudab selle väljakutsega toime tulla? Lugege edasi, et saada rohkem teavet selle põneva arengu kohta võrkpalli maailmas.

Sel nädalal algab Cronimet võrkpalli Balti liiga juba kolmapäeval, 14. veebruaril, kui peetakse kaks mängu, millest ühes kohtuvad liigatabeli kaks esimest ehk Selver/TalTech ja Tartu Bigbank.

Mõlemad meeskonnad tulevad kolmapäevasele mängule kaotuse pealt. Selver/TalTech jäi viimati 1:3 alla Võru Barrusele ja Bigbank 0:3 Jekabpilsi Lušile.

Bigbanki peatreener Alar Rikberg peab jätkuvalt hakkama saama mitme põhimeheta. “See on olukorda muutnud, praegu on kõigest natuke puudu ja kui igalt poolt logiseb, siis muutub mängupilt ka kehvaks. Loodan, et läheme homme (kolmapäeval – toim) Selveri vastu võitlema. Logisesime juba Pärnu vastu, aga Jekabpils oli veel ise väga enesekindel ka ja sealt ka tulemus,” ütles Rikberg.

“Tabeliseisule ma hetkel väga ei mõtle, suurem ülesanne on saada oma mäng kuidagi jälle jooksma ja teine sama suur ülesanne on saada kasvõi Eesti meistrivõistlusteks vigastustega hädas olijad tagasi. Samas on praegu võimalus end näidata neil, kes tavaliselt vähem platsile pääsevad,” lisas Bigbanki juhendaja.

Selver/TalTechi peatreener Andres Toobal loodab eelkõige rünnaku poolt parandada. “Viimases mängus Võruga olime ise kuidagi rasked ja emotsioonitud, vaimujõudu ei piisanud, et end sellest läbi suruda. Ja vastane oli hea ka. Oma rünnak oli kõvasti alla keskmise ja Tartu vastu tulebki eelkõige keskenduda oma asjadele ja rünnak kindlasti paremaks saada.

Loe rohkem:  Liidrite heitluses jäi peale Rae Spordikool/VIASTON | Võrkpall

Bigbank on üsna räsitud ja nende mängus võib kindlasti teatud määral kaootilisust esineda. Vaatame üle, kuidas nad teise sidemängijaga tegutsevad, seal teatud muudatusi on, kui varem oli nurkadel rohkem koormust, siis nüüd on diagonaaliga klapp väga hea,” sõnas Toobal.

Lisaks kohtuvad kolmapäeval Daugavpilsi Ülikool/Ezerzeme ja Jekabpilsi Luši.

Liigatabelis on Selver/TalTech 52 punktiga esimene, Tartu Bigbank 39 punktiga teine ja Võru Barrus Võrkpalliklubi 36 punktiga kolmas. Pärnu Võrkpalliklubi hoiab 29 punktiga neljandat positsiooni.

Balti liiga põhiturniiri lõpuni jääb pidada vaid seitse kohtumist, viimased mängud peetakse 17. ja 18. veebruaril. Nelja meeskonna osalusel toimuv finaalturniir toimub TalTechi spordihoones 1. ja 2. märtsil.

Kokkuvõttes, Bigbank peab hakkama saama ilma mitme põhimeheta võrkpalli tippude heitluses. See nõuab meeskonnalt suuremat koostööd ja tihedat koosmängu, et kompenseerida puuduvate mängijate panust. Samuti on oluline leida uusi talentide, kes suudavad täita lüngad meeskonnas. Kuigi see võib olla väljakutse, annab see võimaluse teistele mängijatele tõestada oma väärtust ja anda oma panus meeskonna eduks. Oluline on säilitada positiivne suhtumine ja keskenduda meeskonnana ühise eesmärgi poole liikumisele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga