Asi läks viimase veerandaja alguses hoogu, aga OSU sai valusa kaotuse | Korvpall

2141791hd4b5t24

Tere tulemast, korvpalli fännid! Viimase veerandaja algus tõotas olla põnev ja pingeline, kuid kahjuks oli see OSU jaoks valus kaotus. Mäng oli täis emotsioone ja intensiivsust ning see pakkus kindlasti palju põnevust kõigile pealtvaatajatele. Loodame, et meeskond suudab oma vigadest õppida ja tuleb järgmistes mängudes tugevamana tagasi. Olge valmis kogema suurepärast korvpalli täis põnevust ja adrenaliini!

Põhja-Ameerika üliõpilasliiga NCAA naiste korvpalliturniiril pidi Anna Gret Asi koduülikool Oklahoma State Cincinnatilt vastu võtma valusa kaotuse, vastaste paremust pidid tunnistama ka Kerr Kriisa ja West Virginia.

OSU alustas teist veerandaega 9:1 vahespurdiga, Cincinnati vastas sellele siis oma 15:3 spurdiga ja läks vaheajale viiepunktilises eduseisus. Viigiseisul alanud viimase perioodi esimese nelja minutiga tabas Oklahoma State vaid kolm viset – kõik Asi kolmesed, mängu viimastel sekunditel kaotas Lior Garzon aga viigiseisul palli, Cincinnati mängujuht Malea Williams sai korvi alt sisse ja Cincinnati võitis 58:56.

Asi arvele jäi 12 punkti (visked väljakult 3/6, vabavisked 3/4), viis resultatiivset söötu, kaks vaheltlõiget ja neli pallikaotust. Oklahoma State on sel hooajal võitnud 11 ja kaotanud kaheksa mängu, oma konverentsis on nii võidetud kui kaotatud neli kohtumist.

Kerr Kriisa koduülikool West Virginia jäi Orlandos ligi 10 000 pealtvaataja ees 59:72 alla UCF-ile. Pea kogu mängu väljakul viibinud Kriisa kogus üheksa punkti (visked väljakult 3/10), viis resultatiivset söötu, kolm lauapalli, kolm vaheltlõiget ja kolm pallikaotust. WV resultatiivseim oli 15 punkti visanud Josiah Harris.

West Virginia on kaotanud kõik seitse võõrsil toimunud mängu, kogu hooaja lõikes on nende võitude-kaotuste suhe 7-12 ja Big 12 konverentsi arvestuses ollakse kahe võidu ja nelja kaotuse peal.

Loe rohkem:  Hea hoog püsib nii Boston Celticsis kui ka Domantas Sabonise esitustes | Korvpall

Kokkuvõttes võib öelda, et viimase veerandaja algusest hoolimata ei suutnud OSU lõpuks võitu kindlustada. Vastane oli tugevam ning suutis viimastel minutitel mängu enda kasuks pöörata. Kuigi see oli valus kaotus, tuleb meeskonnal pead püsti hoida ning keskenduda tulevastele mängudele. Oluline on analüüsida oma vigu ja tugevusi, et edaspidi paremini mängida. Järgmistes mängudes tuleb näidata suuremat kindlust ja võitlusvaimu, et saavutada soovitud tulemusi.