Ameerika režissööride gild valis parimaks Nolani ja “Oppenheimeri” | Film

2254989hbb74t24

Tere tulemast kõigile filmisõpradele! Ameerika režissööride gild valis parimaks Christopher Nolani ja tema filmi “Oppenheimer”. See on suurepärane saavutus nii režissöörile endale kui ka kogu meeskonnale. Filmi keerukas narratiiv ja visuaalselt kaasakiskuv stiil on vallutanud publiku südamed üle maailma. See on kindlasti üks nendest filmidest, mida ei tohiks vahele jätta. Olgu teie järgmine kinokülastus seiklusrikas ja kaasahaarav!

Ameerika režissööride gild (DGA) tunnistas laupäeval toimunud auhinnagalal Los Angeleses aasta parimaks režissööriks Christopher Nolani, mis annab Nolanile ja “Oppenheimerile” tugeva tõuke ka Oscarite võidu suunas.

Lisaks Nolanile olid DGA auhinnale nomineeritud veel Martin Scorsese, Greta Gerwig, Yorgos Lanthimos ja Alexander Payne, kelle seast Scorsese ja Lanthimos on Nolani kõrval nomineeritud ka parima lavastaja Oscarile.

Christopher Nolani võit DGA auhindadel kinnistab aga “Oppenheimeri” lavastaja soosiku staatust parima režissööri Oscari valimisel 10. märtsil. Viimasest 20-st DGA võitjast on 18 saanud samal aastal ka parima režissööri Oscari.

Celine Song pälvis DGA auhinna parima režiidebüüdi eest filmiga “Eelmised elud” (“Past Lives”), mis kandideerib Oscaritel “Oppenheimeri” kõrval ka parima filmi kategoorias.

Parima draamasarja auhind läks Peter Hoarile videomängu adaptsiooni “Viimased meie hulgast” (The Last of Us) eest. Parimaks komöödiasarjaks tunnistati aga Christopher Storeri menuk “The Bear”.

Kokkuvõttes võib öelda, et Ameerika režissööride gildi valik Christopher Nolani ja tema filmi “Oppenheimer” parimaks näitab tunnustust tema talentidele ja saavutustele filminduses. Nolani selge visioon ja oskuslik loominguline juhtimine on toonud talle kiitust ja austust kogu maailmas. Tema filmi “Oppenheimer” tunnustamine parima filmi tiitliga kinnitab tema võimet kujutada keerulisi ajaloolisi sündmusi ja tuua need publikuni kaasahaaraval viisil. See otsus on kindlasti suureks saavutuseks nii Nolani kui ka kogu tema meeskonna jaoks.

Loe rohkem:  Arvustus. Yorgos Lanthimose kirurgilisest meetodist | Film

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga