Agentuur Damn.Loudi sünnipäeval astub üles The KVB ja kohalik lärmiparemik | Kultuuri teleuudiste riba

2260347h0848t24

Tere tulemast Eesti kultuurisündmuste uudiste ribale! Agentuur Damn.Loudi sünnipäeval astub üles briti shoegaze ja post-punk bänd The KVB, kes toob oma põneva muusika ning kohalik lärmiparemik loob õhkkonna, mis paneb publiku tantsima terve öö. See sündmus on pühendatud heale muusikale ja elamusterohkele õhtule, kus saab nautida nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi muusikalisi talente. Olge valmis kogema midagi erakordset, kui Damn.Loud tähistab oma sünnipäeva sellise meeleoluka üritusega!

Eesti muusikaagentuur Damn.Loud Agency tähistab 23.–24. veebruaril seitsmendat sünnipäeva Paavli Kultuurivabrikus, kus astuvad teiste hulgas üles The KVB, Schwefelgelb ja Buzhold.

Festival algab 23. veebruaril, mil on fookuses kaks välisartisti – süngema kõlaga techno-duo Schwefelgelb Saksamaalt ja audiovisuaalne post-punk kooslus The KVB, kes tulevad Inglismaalt. Lisaks astub lavale Autumns Põhja-Iirimaalt, The Eye of Time Prantsusmaalt.

Neid toetavad kohalikud lärmakale muusikale pühendunud bändid Buzhold, Hello Killu ja Dharma Coil.

Vabariigi aastapäeval algab festivalipäev paneeliga “33 aastat Eesti põrandaalust muusikat”, misjärel demonstreerivad arutatud kodumaised artistid Käsi, Pridian ja Pinkwave. Soomest tuleb pealinna NYOS ning live-programmile paneb punkti anarhistlik lärmigrupp Huiabella Fantastica.

Kontserdipaiga juhi ja Damn.Loud Agency organisaatori Roman Demtšenko sõnul on tulemas üks suur ja äge festival. “Me oleme kõik väga elevil, kuna paljud meist tegelevad nii mõlema Kultuurivabriku kui Damn.Loudiga. Tegemist on väga olulise sünnipäevaga, kuna me teeme kõike palju suuremas mahus ja ägemate artistidega, kui kunagi varem.”

Festival panustab ka viimasel ajal populaarsust koguva Eesti videodiskorite ehk VJ kultuurile, tuues kokku väga erineva käekirjaga visuaalkunstnikke. Eesmärk on tähelepanu pöörata VJ-kultuuri ja alternatiivmuusika koosmõjule. Muusikaprogrammile teevad visuaale nii pikaaegsed kui ka uued Eesti videodiskorid nagu Taavet Jansen, Mikk Mait Kivi, Emer Värk, Ruslan Kastjusin, Maria Elisaveta Roosalu ning Kristin Pärn.

Kohalikul müra- ja muusikaparemikul on põhjust tähistada, sest Agentuur Damn.Loudi sünnipäevakontserdil astub üles ka bänd The KVB. Sellest saab kindlasti üks unustamatu üritus kõigile kohalikele muusikasõpradele. Kontserdil on oodata suurepärast muusikat ja esinemist ning kindlasti on see suurepärane võimalus nautida kohalike ja rahvusvaheliste talentide loomingut. Ürituse turvalisuse tagamiseks palutakse kõigil külalistel järgida kehtivaid tervise- ja ohutusnõudeid. Loodame, et see sündmus toob kogukonna veelgi lähemale ja pakub kõigile meelelahutuslikku kogemust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga