Aasta alguses vigastada saanud Nadal üritab platsile naasta märtsis | Tennis

2260515h30fat24

Tennis on üks populaarsemaid spordialasid Eestis ning Rafael Nadal on selle ala üks tuntumaid nimesid maailmas. Seetõttu oli suur uudis, kui ta aasta alguses vigastada sai ja platsilt eemal olla pidi. Kuid nüüd on hea meel teatada, et ta teeb kõik endast oleneva, et naasta platsile juba märtsis. Eestiski on tema fännid õnnelikud kuuldes sellist positiivset uudist ning ootavad kannatamatult tema naasmist võistlusareenile. Nadali tahe ja pühendumus on imetlusväärne ning me kõik loodame tema kiiret taastumist ja edukat naasmist tennisemaailma.

Aasta alguses pika vigastuspausi lõpetanud, kuid siis taaskord viga saanud 22-kordne suure slämmi võitja Rafael Nadal loobus järgmisel nädalal Dohas algavast ATP turniirist, sest vajab veel taastumisaega.

Pikalt puusavigastuse käes vaevelnud Nadal naasis aasta alguses Austraalias Brisbane’is väljakule võidukalt ning pääses ATP 250 kategooria turniiril ka veerandfinaali, kuid pidi seal kohaliku mehe Jordan Thompsoni paremust tunnistama.

Pärast turniiri tõdes 37-aastane endine esireket, et mängis läbi valu. Mõned päevad hiljem kinnitas hispaanlane, et peab siiski Austraalia lahtised vahele jätma.

Kolmapäeval tegi ta ühismeediasse postituse, milles teatas, et jätab järgmisel nädalal Dohas algava ATP 250 kategooria turniiri vahele, sest vajab veel taastumisaega. “Ma oleks tahtnud Dohas mängida, kuid ma ei ole kahjuks võistlemiseks valmis ja ei saa Dohasse tulla. Tahtsin väga seal olla ja mängida,” sõnas Nadal.

“Keskendun nüüd, et valmistuda Las Vegases toimuvaks show-mänguks ning imeliseks Indian Wellsi turniiriks,” lisas ta. Nadal läheb 3. märtsil Vegases vastamisi kaasmaalasest maailma teise reketi Carlos Alcaraziga, Indian Wellsi kõrgeima kategooria turniir algab kolm päeva hiljem.

Kuigi Rafael Nadal on pidanud oma terviseprobleemide tõttu mõnda aega mänguplatsilt eemal olema, on ta teatanud oma kavatsusest naasta tenniseväljakutele märtsis. Kuigi vigastused on olnud tema karjääris probleemiks, on fännid üle maailma põnevil tema võimalikust naasmisest. Nadali ootamine ja kannatlikkus näitavad, kui pühendunud ja motiveeritud ta ikka veel on. Meil kõigil on hea meel näha teda varsti tagasi võistlustel osalemas ja soovime talle kiiret taastumist.

Loe rohkem:  Soome tennisistil ei õnnestunud ka teisel finaalikatsel ATP turniiri võita | Tennis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga