18-aastased aitasid Liverpooli võidule | Jalgpall

2286570h32bdt24

Eestis on jalgpall alati olnud populaarne ja põnev spordiala ning hiljuti sai terve riik uhkust tunda, kui kaks 18-aastast eestlast aitasid Liverpooli võidule. Nende silmapaistvad esitused võitsid paljude fännide südamed ning tõestasid, et Eesti noored talendid on valmis maailma suurtes meeskondades tippjalgpalli mängima. Nende saavutus innustab järgmisi põlvkondi unistama suurtest saavutustest ja näitab, et Eestist võib leida tõelisi jalgpallistaare.

Liverpool alistas jalgpalli Inglismaa karikasarjas kindlalt 3:0 Southamptoni ja läheb nüüd veerandfinaalis vastamisi Manchester Unitediga.

Liverpool asus 44. minutil juhtima 18-aastase Lewis Koumase väravast. 63. minutil tuli Koumase asemel mängu samuti 18-aastane Jayden Danns, kes saatis juba kümme minutit hiljem palli vastaste väravasse ja vormistas seejärel 88. minutil lõppseisu. Mõlemale noormehele olid need esimesed väravad Liverpooli eest.

“See on mu elu parim päev,” õhkas Danns. “Olen väikesest peale olnud Liverpooli fänn ja see on unistuse täitumine, et suutsin nende eest värava lüüa.”

Veerandfinaalis läheb Liverpool vastamisi Manchester Unitediga, kes sai 89. minuti Casemiro väravast jagu Notthingham Forestist.

Chelsea alistas kodus 3:2 Leeds Unitedi, võiduvärava lõi 90. minutil Conor Gallagher. Veerandfinaalis on Chelsea vastaseks Leicester City.

Neljapäevaõhtustes mängudes oli võidukas ka Wolverhampton Wanderers, alistades 1:0 Brighton&Hove Albioni. Nende vastane veerandfinaalis on Coventry City.

Veerandfinaalid peetakse 16. märtsil.

Tulemused:

Chelsea – Leeds United 3:2 (2:1)
Nottingham Forest – Manchster United 0:1 (0:0)
Wolverhampton – Brighton 1:0 (1:0)
Liverpool – Southampton 3:0 (1:0)

Kokkuvõttes võib öelda, et 18-aastaste mängijate panus Liverpooli võidule oli märkimisväärne ning see näitab nende potentsiaali ja tähtsust meeskonnas. Nende noorte talentide tõus on olnud imeline jälgida ning see annab lootust ja inspiratsiooni teistele noortele jalgpallisõpradele. Liverpooli võit on kahtlemata suur saavutus ning näitab meeskonna tugevat ühtekuuluvust ja võitlusvaimu. Järgmised mängud näitavad, kas noored suudavad säilitada oma head vormi ja aidata meeskonda veelgi suurematele võitudele.

Loe rohkem:  Klavan ja Lindpere avasid Mustamäel jalgpallihalli | Jalgpall