Klavan ja Lindpere avasid Mustamäel jalgpallihalli | Jalgpall

2258715h56e3t24

Tere tulemast Mustamäele, kus Eesti jalgpalli kaks kuulsat mängijat, Ragnar Klavan ja Joel Lindpere, on avanud uue jalgpallihalli. See on suurepärane uudis kõigile jalgpallisõpradele, kes elavad või külastavad Tallinnat. Uus hall pakub võimalust nautida oma lemmikspordiala igal aastaajal, ilma et ilmastikuolud peaksid mängu segama. Klavan ja Lindpere on teinud suurepärase panuse kohaliku jalgpallikogukonna arengusse ning nende uus ettevõtmine on suurepärane võimalus seda kõike kogeda ja nautida. Tere tulemast Mustamäe jalgpallihalli!

Eesti koondise jalgpallilegendid ja Tallinna Kalevi klubijuhid Joel Lindpere ja Ragnar Klavan avasid teisipäeval Mustamäel pidulikult Tallinna Tehnikaülikooli linnakus asuva Raja jalgpallihalli.

Kalevi jalgpalliklubi mängijad saavad talveks kolida uhiuude pneumohalli, kus on ruumi ka teistele pallimängijatele ja isegi teiste spordialade esindajatele.

“See esimene päev, kui lapsed said sisse ja see kasutusluba tuli, siis ma ütlen ausalt, silmad läksid märjaks, kui sa näed neid rõõmsaid nägusid siin ringi jooksmas ja sa näed, et treeningkvaliteet paraneb. See asi on edasi liikunud ja sellise uue mõõtme ja uue sammu saanud. Mul on ülimalt hea meel selle üle,” ütles Klavan.

Trenni saavad uues hallis teha kõik klubilised, noortest ja akadeemia palluritest kuni esindusvõistkondadeni välja. Lisaks pakub hall treenimisõvimalusi Mustamäe riigigümnaasiumi ja TalTechi õppuritele, samuti teiste spordialade treenijatele.

“Me ei tulnud siia piirkonda selleks, et hakata siin peremehetsema, vaid et leida see tore koostöö kõigiga. Need järgmised projektid, mis meil on siin piirkonnas, kõndimisjalgpall ja erivajadustega laste spordi toetamine – see hall on kõigi nende inimeste jaoks,” lisas Klavan.

Kunstmurukattega täismõõtmetes Raja jalgpallihall valmis Tallinna Kalevi, TalTechi ja Eesti jalgpalliliidu koostöös möödunud aasta lõpus ning sai kasutusloa 25. jaanuaril.

Loe rohkem:  Bayernile löödi teist mängu järjest kolm väravat, Bayer püsib tiitlikursil | Jalgpall

Mustamäel asuv rajatis on Eestis esimene kahekihilise kattega jalgpallihall, mis hoiab paremini soojust ning vähendab seeläbi küttekulusid. Lisaks jalgpalliväljakule on Raja hallis eraldi ala jõutreeninguks, mille rajamise eest kandis hoolt Tallinna Kalevi klubi.

In conclusion, the opening of the new football hall in Mustamäe by Klavan and Lindpere is an exciting development for the football community in Estonia. The state-of-the-art facility will provide a much-needed space for players of all ages to practice and improve their skills. With the support of these two renowned footballers, the hall is sure to inspire and motivate the next generation of Estonian football talent. This initiative demonstrates the continued growth and investment in football in Estonia, and is a positive step towards further developing the sport in the country.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga