18-aastase poolkaitsja värav tõi ManU-le lisaminutitel dramaatilise võidu | Jalgpall

2239278h173at24

Tere tulemast kõigile jalgpallisõpradele! Täna õhtul kogeti dramaatilist mängu, kui 18-aastane poolkaitsja tõi Manchester Unitedile võidu lisaminutitel. See oli tõeline pöördepunkt mängus ning fännid üle maailma olid äärmiselt põnevil sellest ootamatust lõpust. Sellised hetked muudavad jalgpalli nii põnevaks ja ettearvamatuks spordialaks. Oleme kindlad, et see võit jääb veel kauaks kõikidele fännidele meelde ning loodame, et jätkuvad samasugused põnevad mängud ka tulevikus.

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas andis Manchester United neljapäeval Wolverhampton Wanderersi vastu kaks korda käest kaheväravalise eduseisu, aga suutis ikkagi 4:3 võita.

Külalismeeskond United lõi esimese 22 minutiga kaks väravat, kui Rasmus Höjlund jättis esmalt viiendal minutil palli karistusala joonel Marcus Rashfordile ja Inglismaa koondislane saatis selle kaunilt võrku ning tõi siis ise hea võistkondliku töö tulemusena tabloole seisu 2:0.

Pablo Sarabia realiseeris 71. minutil võõrustajate kasuks penalti, aga neli minutit hiljem taastas Scott McTominay ManU kaheväravalise eduseisu. 85. minutil ei suutnud Unitedi kaitsjad klaarida nurgalöögi järel karistusalla lahtiseks jäänud palli ja Wolverhamptoni kapten Max Kilman tegi seisuks 2:3. Matši neljandal lisaminutil jättis ManU nurgalöögiks vastaste karistusala juurde liiga palju mehi, kodumeeskond sai kiire vasturünnaku ja Pedro Neto viigistaski seisu.

ManU polnud aga oma viimast sõna öelnud: 18-aastane keskpoolkaitsja Kobbie Mainoo lükkas 90+7. minutil palli esmalt Kilmani jalge vahelt läbi ja keerutas selle siis Jose Sa jaoks püüdmatult värava tagumisse nurka. Sealjuures lõi Mainoo ManU eest värava ka pühapäeval karikamängus Newporti vastu.

Viimasest viiest mängust kaks võitu ja ühe viigi teeninud Manchester United on tabelis 22 vooru järel 35 punktiga seitsmendal kohal, viiendast kohast lahutab neid kaheksa silma. Wolverhampton on 29 punktiga 11.

Loe rohkem:  Man Unitedi ja Höjlundi hea hoog jätkub | Jalgpall

Kokkuvõttes võib öelda, et 18-aastase poolkaitsja värav tõi Manchester Unitedile äärmiselt olulise võidu. Lisaminutitel sündinud dramaatiline võit tõestas meeskonna võitlustahet ja võimekust nii rasketes olukordades pingutada. See värav kindlasti tõstab noore mängija enesekindlust ning annab talle võimaluse veelgi rohkem end tõestada. Samuti aitab see võit kindlasti tervet meeskonda motiveerida ja näidata, et üheskoos suudetakse raskustest üle saada ning võidule jõuda.