Võru minetas kaotusega võimaluse jõuda veerandfinaali | Võrkpall

1829606h39f0t24

Tere tulemast Võru linna, kus võrkpalli fännid tulid kokku, et tunnistada kohaliku võistkonna kangelaslikku võitlust, mis jäi siiski napilt veerandfinaalist välja. Kuigi kaotus võib olla pettumust valmistav, ei saa eitada meeskonna pühendumust ja tahtejõudu. Võru võrkpall on alati olnud linna uhkus ja täna austame nende uskumatut tööd ja talenti. Üks asi on kindel – järgmisel hooajal tulevad nad tagasi veel tugevamalt ja otsustavamalt võidelda.

Neljapäeval selgus naiste võrkpalli meistriliigas viimane veerandfinalist, kelleks osutus Pärnu Spordikool.

Võõrsil TBD Pharmatech/Kastrega kohtunud BARRUS/Võru Võrkpalliklubi vajas kolme võidupunkti, et hoida unistust veerandfinaalist elus. Esimese geimi järel tundus, et võrulannad on heas hoos ja täidavad ülesande, kuid lõpuks lepiti 2:3 (25:14, 16:25, 27:25, 10:25, 4:15) kaotusega, kirjutab volley.ee.

Kairin Tammel tõi võitjatele 19 (+14), Lisette Loos 13, Grete Jürgenson 12, Lisethe Kruus samuti 12 ja Mia Marta Miller kümme punkti. Kaotajate poolel oli 15 (+13) punktiga parim Haide Haring. Kodusaalis mänginud TBD Pharmatech/Kastre oli selgelt parem rünnakul, kui punktiks löödi 47 protsenti tõstetest. Võrulannade sama näitaja oli 29 protsenti.

Põhiturniiri viienda kohaga lõpetanud TBD Pharmatech/Kastre kogus 22 punkti, 11. veebruaril Viljandi Metalli vastu põhiturniiri lõpetav BARRUS/Võru Võrkpalliklubi on  üheksandana kogunud neli punkti, kuid kaheksandal kohal paiknevat Pärnu Spordikooli (üheksa punkti) Võru esindus viimase mänguga enam kinni püüda ei saa. Põhiturniiri viimane mäng algab Viljandi spordihoones pühapäeval kell 18.

Kuigi Võru kaotas võimaluse jõuda veerandfinaali, tuleb tunnustada nende meeskonna pingutust ja pühendumist. Iga kaotus on võimalus õppida ja kasvada ning kindlasti on Võru võrkpallimeeskond sellest kogemusest palju õppinud. Oluline on jätkata treeninguid ja keskenduda tulevikule, sest järgmiste võistluste jaoks on alati uus võimalus teha hästi. Kindlasti on fännid uhked meeskonna üle ja ootavad juba tulevikus uusi põnevaid mänge.

Loe rohkem:  Lõuna-Eesti duell lõppes Võru Barruse esimese võiduga Tartu Bigbanki üle | Võrkpall