Võrkpalli naiste Balti liigas selgus esimene finaalturniiril osaleja | Võrkpall

1706728756 2175223ha370t24

Tere tulemast Eestisse! Värskeimad uudised võrkpallis rõõmustavad kohalikke fänne, kuna Võrkpalli naiste Balti liigas on selgunud esimene finaalturniiril osaleja. Põnevad mängud ja närvikõdi on toonud esile parimad võistkonnad ning nüüd on võimalus näha nende võidukat võitlust finaalturniiril. Eesti võrkpallifännid on elevil, et näha oma lemmikmeeskonda võistlemas ning see on suurepärane võimalus kogeda Balti piirkonna parimat võrkpalli otse kohapeal. Tulge ja laske end kaasa haarata selle põneva spordiala võlumaailma!

TalTechi naiskond alistas võrkpalli Balti liigas võõrsil Audentese SG/Noortekoondise võistkonna 3:0 (25:20, 25:15, 25:19) ja tagas koha nelja hulgas.

Esmaspäeval olid TalTechi resultatiivsemad Kätriin Põld 12 (+12), Nette Peit 11 (+9) ja Marily Lass kümne (+4) punktiga. Nora Lember tõi Audentese kasuks 13 (+5) punkti.

Kahe võiduni peetava seeria mõlemad kohtumised võitis TalTech geimigi kaotamata, sest laupäeval toimunud avamängus saadi vastasest jagu numbritega 25:17, 25:20, 25:16.

Ühe võidu kaugusel finaalturniirist on Rae Spordikool/Viaston, kes alistas laupäeval võõrsil Jelgava 3:0. Kahe Läti klubi duelli avamängus oli RSU/MSG kodus parem RVS/LU-st 3:2.

TÜ/Bigbank ja Kaunas-VDU peavad esimese veerandfinaalmängu reedel, 16. veebruaril Tartus.

Põhiturniiri võitis 46 punktiga TalTech, kes edestas Rae Spordikool/Viastonit (39 punkti) ja nüüd väljalangemise äärele vajunud Riia võrkpallikooli võistkonda (31).

Kokkuvõttes võib öelda, et üha suurenev huvi võrkpalli vastu naiste Balti liigas on toonud esile tugevaid meeskondi ja põnevat mängu. Esimene finaalturniiril osaleja väljaselgitamine on oluline samm lõppvõistlusele lähemale ning näitab Balti riikide võrkpallinaiste taseme tõusu. Eesti võistkondade esiletõus turniiril on innustav märk sellest, et meie võrkpallinaised on võimelised konkureerima kõrgeimal tasemel. Loodame, et see trend jätkub ja Eesti võrkpallinaised saavutavad veel suurepäraseid tulemusi omal ja rahvusvahelisel tasandil.

Loe rohkem:  Heas hoos Võru alistas kindlalt Pärnu, Tartu kaotas Läti klubile | Võrkpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga