Viimased päevad pole Eesti kurlingunaiskonnale võidurõõmu toonud | Jääkeegel

2316711h99b3t24

Viimased päevad on olnud keerulised Eesti kurlingunaiskonnale, kui võidurõõm on jäänud saavutamata. Jääkeegli võistlustel on naised pidanud vastu astuma tugevatele vastastele ning selles võitluses on napilt alla jäädud. Kuid me ei tohi kaotada lootust ega usku meie võimekusse. Iga võistlus on õppetund ja võimalus kasvada tugevamaks. Eesti kurlingunaiskond on valmis näitama oma tõelist potentsiaali ning võitlema võidurõõmu nimel järgmistel võistlustel.

Eesti naiste kurlingukoondis sai Kanadas toimuval MM-turniiril teisipäeval ja kolmapäeval kokku kolm kaotust.

Teisipäeval kaotas Eesti koondis kõigepealt Jaapanile 4:10 ja seejärel Šotimaale 8:12. Kolmapäeval tuli tunnistada Türgi 8:6 paremust.

Eesti koondis jätkab seega ühe võidu ja seitsme kaotusega ning edestatakse üksnes sama bilansiga Uus-Meremaad, keda omavahelises matšis võideti. Täisedu kaheksa võitu on Kanadal.

Neljapäeval tulebki Eesti koondisel kõigepealt kohtuda Kanadaga ja seejärel Rootsiga. Põhiturniiri viimasel päeval ehk reedel ollakse vastamisi USA ja Norraga.

Kurlingu MM toimub Kanada linnas Sydneys. Eesti kurlingu esindusnaiskonda kuuluvad kapten Liisa Turmann, Kerli Laidsalu, Heili Grossmann ja Erika Tuvike. Tiitlivõistlusel on naiskonnal kaasas treener Tomi Rantamäki.

Tänavusel MM-il teenivad osalejad esimesed 2026. aasta Milano taliolümpiamängude kvalifikatsioonipunktid. Tiitlivõistlusel osaleb 13 naiskonda ja maailmameistrid selguvad pühapäeval.

Kuigi viimased päevad pole olnud Eesti kurlingunaiskonnale kõige edukamad, ei tohiks nad pead norgu lasta. Oluline on meeles pidada, et kaotused ja raskused on osa iga sportlase teekonnast. Oluline on jääda positiivseks, õppida vigadest ning jätkata treeninguid ja pingutamist. Edu saavutamine nõuab aega ja pühendumust ning on oluline jääda fookusesse eesmärgi saavutamisel. Seega, hoolimata hetkelistest tagasilöökidest, tuleks Eesti kurlingunaiskonnal jätkata oma ambitsioonikat teekonda ning uskuda endasse ja oma võimekusse.

Loe rohkem:  Eesti kurlingunaiskond ei pääsenud Itaalia MK-etapil alagrupist edasi | Jääkeegel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga