VIDEOD | Petrõkina ja Langerbaur sooritasid MM-il edukad lühikavad | Iluuisutamine

2317110hfce0t24

Tere tulemast Eestisse! Viimane uudis meie iluuisutamise maailmas on, et Petrõkina ja Langerbaur on sooritanud MM-il väga edukad lühikavad. Nende võrratu esitus ja tehniline täiuslikkus on võitnud publiku südamed ning tõestavad nende kõrget taset selles ala. Need noored sportlased on tõelised talentid ning nende saavutused on toonud rõõmu ja uhkust meie riigile. Jääge meiega, et jälgida nende võimsat karjääri ja imetleda nende vapustavat oskust!

Iluuisutamise maailmameistrivõistlustel Montrealis tagasid mõlema Eesti sportlase esitused naiste üksiksõidu lühikavas pääsu vabakavale.

Niina Petrõkina teenis lühikava eest 66,23, mis andis pingereas seitsmenda koha. Nataly Langerbaur oli 53,81 punktiga 24. ehk tagas viimasena koha vabakaval.

Naiste üksiksõidu vabakava on kavas laupäeval.

Kokkuvõttes võib öelda, et Petrõkina ja Langerbaur esitasid väga edukad lühikavad iluuisutamise maailmameistrivõistlustel. Nende tehniline meisterlikkus ja artistlik esitlus jätsid publiku ja kohtunikud muljet avaldama. Eesti võistluspaar demonstreeris oma professionaalsust ja pühendumust ning näitasid maailmale oma oskusi ja talenti. Nende saavutused MM-il on suureks inspiratsiooniks kõigile iluuisutamise armastajatele Eestis ja kogu maailmas. Jääme ootama nende järgmiseid esitusi ja loodame, et nad jätkavad sama edukalt ka tulevikus.

Loe rohkem:  Eesti läheb iluuisutamise EM-ile suure koosseisuga | Iluuisutamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga