VIDEO | Medalikursil liikuv Erm püstitas teivashüppes isikliku rekordi | Kergejõustik

2292444h250ct24

Tere tulemast! Värskeimad kergejõustiku uudised tulevad otse Eestist, kus andeka sportlase Ermi erakordne saavutus on tekitanud tõelise elevuse. Vaata videot, kus Erm püstitab teivashüppes isikliku rekordi ning võidab väärtusliku medali. See on hetk, mis paneb südamed kiiremini põksuma ning toob rõõmu kõigile spordisõpradele. Jälgige meie uudiseid ja ärge jätke vahele ühtegi põnevat hetke!

Johannes Erm püstitas Glasgow’s toimuvatel sisekergejõustiku maailmameistrivõistlustel teivashüppes uue isikliku rekordi, kui sai kolmandal katsel üle kõrgusest 5.10.

Sealjuures ületas Erm kõrguse tugeva latipuudutuse tagajärjel ning oli ka ise maandudes üllatunud, et latt püsima jäi.

Ilusa võistluse teinud Erm hoiab sise-MM-il kuue ala järel neljandat kohta ning püsib hea jooksjana viimase ala eel medalimängus.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti kergejõustikuliidu poolt korraldatud medalikursus on osutunud suurepäraseks platvormiks noortele sportlastele enda oskusi arendada ja uusi isiklikke rekordeid püstitada. Kohtumisel osalenud sportlased, sealhulgas Erm, on näidanud suurepäraseid tulemusi ning on tõestanud, et neil on potentsiaali jõuda veelgi kõrgemale tasemele. Teivashüppe isikliku rekordi püstitamine on vaid üks näide sellest, kui oluline on noortele võimaldada võimalusi enda arendamiseks ja tipptasemele jõudmiseks. Jätkugu Eesti sportlastel sama entusiasmi ja tahtmist saavutada suuri eesmärke ka tulevikus!

Loe rohkem:  Charlton püstitas maailmarekordi, Duplantise valitsusaeg jätkub | Kergejõustik

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga