VAATA OTSE | Kuidas läheb Eesti nelikul Oslo MK-etapi segateatesõidus? | Laskesuusatamine

1708015450 2206552ha23at24

Tere tulemast! Täna öösel toimub põnev segateatesõit Oslo MK-etapil ning kõik silmad on suunatud Eesti nelikule. Kas meie sportlased suudavad võita oma konkurente ja tuua koju võidu? Laskesuusatamine on alati olnud üks Eesti armastatumaid talispordialasid ning ootame põnevusega, kuidas meie sportlased selles võistluses hakkama saavad. Jääme siis silmad peal hoidma ja loodame näha Eesti lippu taas kõrgel!

Laskesuusatamise MK-etapp Holmenkollenis lõppeb pühapäeval segateatesõiduga, kus tuleb rajale ka Eesti. ETV ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 15.30.

Eesti nelik koosseisus Susan Külm, Tuuli Tomingas, Kristo Siimer ja Raido Ränkel tuleb rajale stardinumbriga 12.

Prantsusmaa kvartett võidutses nii novembris Östersundis kui kuu aja eest Nove Mesto MM-il, mõlemal puhul esindasid koondist Quentin Fillon Maillet ja Justine Braisaz-Bouchet. Täna on võimalus kolmandat võitu jahtida Fillon Maillet’l, kellega koos kuuluvad nelikusse Julia Simon, Sophie Chauveau ja Fabien Claude.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti nelik saavutas Oslo MK-etapi segateatesõidus tugeva tulemuse ja näitas oma võimekust laskesuusatamise valdkonnas. Kuigi võit neile seekord ei tulnud, on oluline rõhutada meeskonna pingutust ja pühendumust võistlusele. Eesti sportlased näitasid head vormi ja võitlesid võidu nimel lõpuni. See tulemus annab kindlasti enesekindlust ja motivatsiooni edasisteks võistlusteks ning tõestab, et Eesti laskesuusatajad on tugevad ja võimelised saavutama häid tulemusi rahvusvahelisel tasemel.

Loe rohkem:  Eesti neidude teatekoondis sai MM-il kaheksanda koha | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga