VIDEO | Bol nihutas MM-finaalis taas 400 meetri jooksu maailmarekordit | Kergejõustik

2291898h8ad8t24

Tere tulemast Eesti! Viimane MM-finaal tõi meile järjekordse põneva spordisaavutuse, kui Bol purustas taas 400 meetri jooksu maailmarekordi! Kergejõustiku maailm on elevil ja imetleme Bol’i vägevat saavutust. Vaadake seda uskumatut hetke enne kui see uudis kõigile korda jõuab. See pole mitte ainult Bol’i, vaid ka kogu kergejõustikumaailma ajaloo üks suurimaid hetki. Tulge ja kogege seda maailmaklassi spordiimedet üheskoos!

Hollandi kergejõustikutäht Femke Bol nihutas sel talvel teist korda 400 meetri jooksu maailmarekordit, kui sai Glasgow’s sise-MM-i finaalis kirja aja 49,14.

Kaks nädalat tagasi Hollandi sisemeistrivõistlustel ka varem tema nimele kuulunud maailmarekordi 49,24 peale viinud Bol jooksis laupäeval MM-finaalis veel seitse sajandikku kiiremini.

Koondisekaaslane Lieke Klaver kaotas Bolile teisena 0,99 sekundit, pronksi võitis isiklikus rekordiks 50,24 jooksnud ameeriklanna Alexis Holmes.

Kergejõustikufännid kogu maailmas on võtnud vastu suurejoonelise uudise, et Bol nihutas taas 400 meetri jooksu maailmarekordit. Ta on tõestanud end korduvalt kui üks parimaid kergejõustiklasi ning tema saavutused on tõeliselt muljetavaldavad. Eesti spordisõbrad on eriti uhked selle saavutuse üle ja loodame, et see innustab ka meie noori sportlasi unistama suurtest eesmärkidest ja pingutama nende nimel. Bol’i tähelepanuväärne saavutus on kahtlemata õnnestunud ja inspireeriv kõigile spordisõpradele üle maailma.

Loe rohkem:  Kanter ja Ceh lõpetasid koostöö | Kergejõustik

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga