Vasakpartei plaanib aasta lõpus korraldada uue üldkoosoleku | Eesti

2241564hd9edt24

Tere tulemast, kallid kaasmaalased! Vasakpartei on teatanud põnevat uudist – aasta lõpus plaanitakse korraldada uus üldkoosolek, kus arutatakse olulisi poliitilisi teemasid ja otsuseid. See on suurepärane võimalus kõigile huvilistele kaasa rääkida ja oma arvamust avaldada. Üldkoosolek on suurepärane võimalus ühendada jõud ja mõtteid ning üheskoos leida lahendusi meie ühiskonna ja riigi tuleviku edendamiseks. Olge valmis osalema ja panustama meie ühise tuleviku kujundamisse!

Eestimaa Ühendatud Vasakpartei plaanib aasta lõpus korraldada uue üldkoosoleku, kuna 3. veebruaril Tallinnas toimuma pidanud koosolek luhtus, sest kvoorumit ei tulnud kokku.

“Edasine tegevus on see, et jätkame uute liikmete värbamist, programmi ja põhikirja uuendamist. Esialgne plaan on kvoorum kokku saada aasta lõpuks,” ütles Vasakpartei strateegiajuht Robert Kiisler.

Erakonna 552 liikmest tuli viimasele üldkoosolekule kohale kümmekond.

“Praegu on kõik kvoorumi taga kinni,” sõnas Kiisler erakonna tulevikuplaanide kohta.

Sotsiaaldemokraatide ridadest lahkunud ja Vasakparteiga liitunud endised noorsotsid eesotsas Kiisleriga soovivad korduvalt venemeelsuses süüdistatud Eestimaa Ühendatud Vasakparteis läbi viia reformid, eesmärgiga luua eestimeelne vasakerakond.

Kokkuvõttes võime öelda, et Vasakpartei plaan korraldada aasta lõpus uus üldkoosolek on oluline samm erakonna sisemise demokraatia ja liikmete kaasamise suunas. Üldkoosolek annab võimaluse arutada erakonna hetkeolukorda, tulevikuplaane ja teha olulisi otsuseid. See annab liikmetele võimaluse oma häält kuuldavaks teha ning osaleda erakonna juhtimises. Loodame, et üldkoosolek toob kaasa positiivseid muutusi ja tugevdab erakonna ühtsust ning liikmete usaldust juhtkonna vastu. Jääme huviga ootama üldkoosoleku tulemusi ja selle mõju erakonna tulevikule.

Loe rohkem:  Tallinna linnaosad plaanivad ka sel aastal rohealadel vähem niita | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga