Värske karikavõitja Laak: sellises kohas, kus minusse on usku, on alati hea mängida | Võrkpall

2313456hc9d1t24

Eesti võrkpalli karikavõidu saavutanud noor mängija Laak jagab oma kogemust võidust ning rõõmust selle üle, et ta on leidnud meeskonna, kes usub tema võimekusse. Tema sõnad kinnitavad, et usaldus ja toetus on võtmetegurid võidukate tulemuste saavutamisel spordis. Laak on tõestuseks sellele, et kui inimene on ümbritsetud õige meeskonna poolt, on võimalik saavutada suuri asju. Tema inspireeriv lugu on tõeline tunnustus spordi ja meeskonnatöö jõule.

Võrkpallur Kertu Laak krooniti pühapäeva õhtul Poola karikavõitjaks. Finaalmängus panustas ta võitu koguni 27 punktiga.

Veebruaris 26-aastaseks saanud Kertu Laak on Euroopa ühes tugevaimas võrkpalliliigas tegemas elu parimat hooaega. Silmapaistvale individuaalsele hooajale lisandus pühapäeval Poola karikavõit, kui finaalis alistas tema koduklubi Bielsko-Biala 3:2 (20:25, 26:24, 25:23, 22:25, 15:12) Lodži. Laak tõi oma tiimi parimana koguni 27 punkti.

“Poolakate enda jaoks on see hästi-hästi suur asi. Minu jaoks loomulikult ka. Nii tugevas liigas karikavõitjaks tulla, see ei ole asi, mis juhtub iga päev. Poola liiga on tasemelt võib-olla isegi Euroopa kolmas-neljas, pigem kolmas. See on ka Euroopa mõistes väga-väga suur saavutus,” sõnas Laak ERR-ile.

Poola liiga jätkub play-off’idega, kuhu Bielsko-Biala jõudis põhiturniiril teise naiskonnana. Kertu Laak on näitamas karjääri parimat mängu, tänavu on ta liigas võitnud juba viis mängu parima mängija auhinda.

“Arvestades, millest ma olen läbi käinud ja vahepeal mõtlesin, kas tahan üldse võrkpalli edasi mängida, siis praegu on see hoog, mis on sees, imeline. Mind tõesti usaldatakse siin ja sellises kohas, kus minusse on usku, on alati hea mängida. Neid kohti ei leia tihti. Selline liidriroll on sobinud mulle hästi ja ma naudin kindlasti seda kõrget taset,” lisas Laak.

Loe rohkem:  Alar Rikberg poolfinaali eel: me ei lähe Final Four'ile lihtsalt osalema | Võrkpall

Poola võrkpalliliiga play-off’id algavad juba sel nädalal.

Laak on võrkpallimaailmas üks tõusevaid tähti ning tema hiljutine karikavõit on sellele kindel kinnitus. Tema sõnul on oluline mängida sellises kohas, kus usutakse tema võimetesse ning toetatakse teda igal sammul. See motiveerib teda olema parem mängija ja saavutama suuremaid eesmärke. Laak on tõestuseks sellest, et usk endasse ja selle uskuja toetus võivad viia inimese suurte saavutusteni. Eesti võrkpallimaailm saab kindlasti tema karikavõidust inspiratsiooni ja julgustust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga