Tammemaa ja Täht tulid Saksamaa karikavõitjateks | Võrkpall

2293857h8190t24

Tammemaa ja Täht on kaks nime, mis panevad Eesti võrkpallifännid rõõmust hõiskama. Nad tulid Saksamaa karikavõitjateks, näidates oma vaprust ja oskusi väljakul. Nende saavutus on inspireeriv ja tõestab, et Eesti võrkpallurid on maailmatasemel. Nende võit on rõõmusõnum kogu riigile ja tunnistus sellest, et Eesti sportlased on võimelised saavutama suuri asju rahvusvahelisel areenil. Tammemaa ja Täht on tõelised kangelased, kes toovad au Eestile ja innustavad järgmisi põlvkondi unistama suurelt.

Eesti võrkpallurid Timo Tammemaa ja Robert Täht krooniti Berliini Recycling Volleysi ridades Saksamaa karikavõitjaks.

Berliini klubi alistas karikavõistluste finaalis 3:0 (25:13, 25:18, 25:23) tulemusega Herrsching Volley ja teenis klubi ajaloo seitsmenda karikavõidu. Võitjate parimana tõi Marek Šotola 17 punkti. Tammemaa panustas 12 punktiga, Täht mänguaega ei teeninud.

Pealinnaklubi tuli karikavõitjaks teist aastat järjest. “Mul on väga hea meel, et suutsime sellise etteaste teha ja karika taas võita. Kuna enamik meist tuli mullu karikavõitjaks, siis teadsime, mis meid ees ootab. Herrsching lihtsalt ei saanud hakkama meie survega. Eelmisel aastal panime korraliku peo püsti, nii et loodetavasti tähistame tänavu samamoodi,” lausus finaalturniiri parimaks mängijaks nimetatud Johannes Tille finaali järel.

Naiste karikavõistluste finaali võitis Stuttgart, kes sai 3:0 (25:14, 25:19, 25:15) jagu Potsdamist.

Tammemaa and Täht’s victory in the German Cup is a remarkable achievement for Estonian volleyball. Their hard work, determination, and skill have paid off, showcasing Estonia’s talent on an international stage. This win not only brings glory to the players themselves but also raises the profile of volleyball in Estonia. It serves as a source of inspiration for young aspiring athletes and demonstrates that with dedication and perseverance, great success can be achieved. Tammemaa and Täht’s triumph will be remembered as a proud moment in Estonian sports history.

Loe rohkem:  TÜ/Bigbank jõudis finaalturniirist ühe võidu kaugusele | Võrkpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga