VAATA UUESTI | Laskesuusatamise MM-i erisaade “Viiest viis” | Laskesuusatamine

1707246670 2246688hd2act24

Tere tulemast! Kas oled valmis sukelduma põnevasse maailma laskesuusatamise? Eesti on alati olnud tugev laskesuusatamise riik ja meil on hea meel jagada uudiseid ja kajastusi selle ala kohta. Meil on siin suurepärane võimalus vaadata uuesti laskesuusatamise maailmameistrivõistluste erisaadet “Viiest viis”. See saade toob sulle kõige põnevamad hetked, võimsad võistlused ja põhjaliku ülevaate selle ala tipptegijatest. Olgu sul rõõm nautida ja tunda end osana sellest suurepärasest spordist!

Tšehhis Nove Mestos toimuvate laskesuusatamise maailmameistrivõistluste eelõhtul jõudis eetrisse erisaade “Viiest Viis”. Saadet veavad Alvar Tiisler ja Tarmo Tiisler.

Laskesuusatamise maailmameistrivõistlused algavad Nove Mestos kolmapäeval, 7. veebruaril ja kestavad pühapäeva 18. veebruarini. Pooleteise nädala jooksul on kavas 12 võistlust, millel osalevad 33 koondise liikmed.

Teist korda Tšehhi suusakuurortis toimuvale laskesuusatamise MM-ile tullakse seisus, kus meeste MK-sarjas on kuus kõrgemat kohta norralastel. Kollast liidrisärki hoiab Johannes Thingnes Bö.

Naistest juhib samuti norralanna Ingrid Landmark Tandrevold, kuid järgnevad teiste rahvuste esindajad.

Eesti laskesuusatajatest on sel hooajal olnud kõige edukam Tuuli Tomingas, kes hoiab 175 punktiga kokkuvõttes 25. kohta.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et “Viiest viis” erisaade oli põnev ja informatiivne ülevaade laskesuusatamise maailmameistrivõistlustest. Saates kajastati põhjalikult võistluste kulgu, sportlaste etteasteid ja olulisi sündmusi. Lisaks anti ka põnevaid tagasivaateid varasematele võistlustele ning analüüsiti tulemusi ekspertide poolt. Saate formaat oli põnev ja kaasahaarav ning see pakkus kindlasti palju rõõmu laskesuusatamisega tegelevatele fännidele. Loodame, et tulevikus on võimalik näha veel rohkem selliseid põnevaid ja professionaalseid saateid laskesuusatamise kohta.

Loe rohkem:  Vittozzi teenis karjääri esimese MK-sarja üldvõidu | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga