Vaata uuesti: Anna Hintsi ja Tushar Prakashi uus lühidokumentaal “Eesti mees” | Film

2228688h7564t24

Tere tulemast! Anna Hintsi ja Tushar Prakashi uus lühifilm “Eesti mees” pakub põnevaid ja sügavaid pilke Eesti mehe igapäevaelule ja emotsioonidele. Selle dokumentaalfilmi kaudu avaneb vaatajatele ainulaadne võimalus mõista Eesti kultuuri ja traditsioone läbi meessilmade. Filmi sügavus ja autentsus toovad välja Eesti mehe keerulised tunded, olles samal ajal kaasahaaravaks ja kaasakiskuvaks vaatamiseks. Tutvustame filmi “Eesti mees” – mis inspireerib ja paneb mõtlema meie enda identiteedi ja päritolu üle.

Pühapäeval tele-esilinastus ETV-s “Savvusanna sõsarate” režissööri Anna Hintsi ja India päritolu filmitegija Tushar Prakashi värske lühidokumentaal “Eesti mees”. Film valmis sarja “Eesti lood” raames.

Armastus on toonud Tushari Indiast Eestisse elama. Nüüd on Tushar otsustanud minna oma väljavalitu sugulaste juurde Võrumaale, et õppida, kuidas olla tõeline eesti mees. Seejuures seisab Tushar silmitsi küsimusega, kas pärast eesti meheks saamist on ta vähem india mees.

Filmi käigus paneb Tushar end proovile paljude töödega, mis on eestlastele hästi tuttavad: kartulite panemine, vikatiga niitmine ning kirvega puude lõhkumine. Lisaks püüab ta lugeda ning mõista ka Tammsaare “Tõde ja õigust”.

Filmi režissöörid, produtsendid ja monteerijad on Anna Hints ja Tushar Prakash, operaator Ants Tammik.

“Anna Hintsi ja Tushar Prakashi uus lühidokumentaal “Eesti mees” pakub huvitavat sissevaadet Eesti mehe elusse ja kultuuri. Film käsitleb olulisi teemasid nagu traditsioonid, identiteet ja maskuliinsus Eestis. Vaatajale avaneb võimalus paremini mõista Eesti mehe psühholoogiat ja kuidas ta oma rolli ühiskonnas täidab. Dokumentaal on hästi teostatud ja pakub sügavamaid mõtteid mehelikkusest Eestis. Soovitan kindlasti filmi vaadata, et avardada oma arusaama Eesti ühiskonnast ja meeste rollist selles.”

Loe rohkem:  Kinosilm | "Sillad Liverpooli" on midagi telesaate ja fännivideo vahepealset | Film

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga