VAATA OTSE | Otepää MM kulmineerub naisjuunioride teatesõiduga | Laskesuusatamine

2286696hbecet24

Tere tulemast Otepääle, kus toimub põnev ja adrenaliinirohke Laskesuusatamise maailmameistrivõistluste naisjuunioride teatesõit! Otepää MM kulmineerub selles võidusõidus, kus noored suusatajad näitavad oma oskusi ja võitlusvaimu. Otepää ilus loodus ja lummav talvine õhkkond loovad ideaalse tausta sellele põnevale spordisündmusele. Olge tunnistajaks sellele erakordsele sõule ja kogege adrenaliini, põnevust ning emotsioone, mis kaasnevad laskesuusatamise tipptasemel võistlustega. Ärge jätke vahele seda võimalust!

Eelmisel reedel Otepääl alanud laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlused saavad laupäeval lõpu naisjuunioride teatesõiduga. ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 12.30, kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg.

MM-i viimasel võistlusel läheb rajale 17 teatenaiskonda, viimast numbrit kannab võõrustajariik. Lisbeth Liiv alustab sõitu, talle järgnevad Anlourdees Veerpalu ning Emma Roberta Rajando. Ankrunaiseks on Kretel Kaljumäe.

Esimeselt kohalt stardib valitsev maailmameister Saksamaa, kelle eest on muuseas rajal tavadistantsil võidutsenud Julia Tannheimer ning ühisstardist võitnud Julia Kink. Esimeses stardireas on veel Prantsusmaa ning Norra.

Kokkuvõttes võib öelda, et Otepää MM oli edukas ning kulmineerus põneva naisjuunioride teatesõiduga laskesuusatamises. Noored sportlased näitasid oma oskusi ja võitlesid auväärsete kohtade eest võistlustules. Publik oli kaasaelav ning loodi suurepärane atmosfäär. Üritus tõi kokku tipptasemel sportlasi üle maailma ning aitas tõsta Eesti mainet kui olulist laskesuusatamise sihtkohta. Järgmised võistlused on juba ootel ning ootame juba põnevusega, millised saavutused ja emotsioonid järgmistel võistlustel meid ees ootavad.

Loe rohkem:  Välbe kodusest MM-ist: tuleb igast võistlusest midagi õppida | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga