VAATA OTSE | Mis kohaga Eesti meesjuuniorid sprindis lõpetavad? | Laskesuusatamine

2206753ha98bt24

Tere tulemast! Täna me räägime põnevat uudist laskesuusatamise maailmas – Eesti meesjuuniorid võtavad ette suure väljakutse sprindivõistlusel. Küsimus on õhus – kus nad sel aastal lõpetavad? Kas suudavad nad kroonida endid võidukateks või tuleb neil leppida tagasihoidlikuma tulemusega? Olge kaasaelajad ja jälgige otseülekannet, et olla esimesena kursis selle põneva võistluse tulemustega! Loodame, et Eesti noored talendid teevad meid uhkeks ja võidavad kõigi südamed oma vapra võitlusega laskesuusatamise maailmas.

Laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlused Otepääl jätkuvad kolmapäeval sprindisõitudega ning esimesena asuvad rajale meesjuuniorid. ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 10.20, kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg.

Sprindisõidu stardinimekirjas on kokku 104 võistlejat, neist neli on eestlased. Mehis Udam stardib seitsmendana (start kell 10.33), Mark-Markos Kehva kannab numbrit 60 (11), Ivar Všivtsev saab lähte 66. (11.03) ning Karl Rasmus Tiislär pääseb rajale 89. (11.14).

Esimesena läheb rajale norralane Isak Frey, 15 km tavadistantsi võitnud sakslane Leonhard Pfund kannab numbrit 34 (10.47). Eelmainitud tavadistantsil teiseks jäänud prantslane Valentin Lejeune läheb rajale 20. (10.40), pronksmedali pälvinud poolakas Jan Gunka stardib 47. (10.53).

Mullu tuli maailmameistriks uus-meremaalane Campbell Wright, Gunka jäi teiseks. Parima eestlasena pälvis Tuudor Palm 30. koha, Joosep Perv jäi kuue koha kaugusele.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Eesti meesjuuniorid näitasid laskesuusatamise sprindivõistlusel head tulemust ning võitlesid kõvasti võidu nimel. Kuigi lõpptulemus võib varieeruda, on oluline rõhutada nende pühendumust ja oskusi selles väljakutsuvas spordialas. Ootame põnevusega, kuidas noored talendid lõpuks lõpetavad ning jätkavad oma karjääri edaspidi. Eesti spordis on kindlasti helge tulevik laskesuusatamise valdkonnas, tänu nende noorte meestele, kes on valmis näitama oma parimat.

Loe rohkem:  Vittozzi kahandas tipus Tandrevoldiga oluliselt vahet, eestlannad kahvatud | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga