VAATA OTSE | Kuidas läheb Eestil kodusel MM-il juunioride segateatesõidus? | Laskesuusatamine

1708688894 2206798hef74t24

Tere tulemast! Täna toome teieni põneva otseülekande Eesti osalemisest juunioride segateatesõidus laskesuusatamise MM-il. Kõik silmad on suunatud meie noorte sportlaste poole, kes võitlevad auhinnaliste kohtade eest selles põnevas ja pingelises võistluses. Eesti laskesuusatamise talentide tulemusi jälgitakse hoolega üle kogu riigi ning me kõik hoiame pöidlaid, et meie sportlased saavutaksid suurepäraseid tulemusi. Olge valmis kaasa elama ja nägema, kuidas Eesti noored tõestavad end maailma areenil!

Otepääl peetavatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel jagatakse teine medalikomplekt välja juunioride segateatesõidus. Otseülekanne ERR-i spordiportaalis algab kell 13.50. Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg.

Võistkondi on stardis 28, Eesti kannab vastavalt mullusele kohale stardinumbrit 17. Eesti neliku moodustavad Mehis Udam, Ivar Všitvtsev, Lisbeth Liiv, Violetta Konopljova.

Tiitlikaitsja on Saksamaa.

Otepääl toimuvad maailmameistrivõistlused on noorte ja juunioride jaoks viimane rahvusvaheline võistlus sel hooajal. Kaheksal võistluspäeval astub Otepääl starti ligi 500 sportlast. Maailmameistrid selguvad segateatesõidus, tavadistantsil, sprindis, ühisstardist sõidus ja teatesõidus ning seda nii noorte kui ka juunioride vanuseklassis.

Eestil on suur põhjus uhkust tunda, sest juunioride segateatesõidus näitasid meie sportlased suurepärast tulemust. Kuigi võit jäi seekord saavutamata, on oluline, et meie noored laskesuusatajad näitavad võistlustel tugevat sooritust ja võitlevad auhinnaliste kohtade eest. See näitab meie sporditalendi ja pühendumust ning annab lootust tulevasteks võistlusteks. Oleme kindlad, et meie noored sportlased jätkavad edukalt esinemist ja toovad Eestile veel palju rõõmu ja tunnustust rahvusvahelisel areenil. Aitäh kõigile, kes on meie sportlasi toetanud!

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Kuidas läheb Eesti noormeestel ühisstardist sõidus? | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga