VAATA OTSE | Kes võidab MM-il meeste sprindi? | Laskesuusatamise MM

1707580509 2252760h386et24

Tere tulemast kõigile spordisõpradele! Täna on suurepärane päev, sest toimub meeste sprindi võistlus laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel. Kes võtab endale kulla sel aastal? Kõik silmad on suunatud võistlejatele, kes on valmis võitlema kõige kõrgemate auhindade nimel. Kas kohalik lemmik või mõni rahvusvaheline üllataja saavutab võidu? Vaata otseülekannet ja saa osa põnevusest ning adrenaliinist, mis kaasneb tipptasemel laskesuusatamise võistlustega. See on sündmus, mida sa kindlasti ei taha maha magada!

Täna kell 17.45 alustavad ETV2 ja ERR-i spordiportaal otseülekannet laskesuusatamise maailmameistrivõistlustelt Nove Mestos, kus on kavas meeste 10 km sprint. MM-i ülekandeid kommenteerivad Margus Ader, Karel Kulbin, Alvar Tiisler ja Tarmo Tiisler.

Kokku läheb laupäeval starti sada laskesuusatajat, nende seas ka eestlased Rene Zahkna (number 25), Kristo Siimer (41) ja Raido Ränkel (84).

Maailma karika sarjas on tänavu peetud viis sprinti, neist kaks on võitnud sakslane Benedikt Doll, kes oli parim jõulude eel Lenzerheides ja jaanuari alguses Oberhofis.

Sakslased on saanud sellelt distsipliinilt veel kolmandagi esikoha, sest hooaja avaetapil Östersundis võidutses Philipp Nawrath.

Sprindiarvestuses üldliidri vesti hoiab enda seljas aga norralane Tarjei Bö, kes võidutses teisel etapil Hochfilzenis. Viimases MM-ile eelnevas sprindis ehk Ruhpoldingis oli ta kolmas, jäädes alla kaasmaalasele Vetle Sjaastad Christiansenile ja itaallasele Tommaso Giacomelile.

Stardikanga alla tuleb ka MK-sarja üldliider Johannes Thingnes Bö, kes on sel hooajal võitnud neli individuaalset etappi, aga on sprindis mahtunud pjedestaalile vaid korra, kui tuli Lenzerheides teiseks.

Laskesuusatamise MM meeste sprindivõistluse võitjat ennustatakse erinevates ringkondades aktiivselt. On palju arvamusi ja spekulatsioone, kuid selge on see, et võitja selgub vaid võistluspäeval. Laskesuusatamise fännid üle maailma jälgivad pingsalt võistlust ning ootavad põnevusega tulemusi. Olenemata võitjast, on kindel, et MM meeste sprindivõistlus pakub põnevust ja võimsaid sportlikke saavutusi. Loodame, et võistlus kulgeb sujuvalt ning toob kaasa vaid positiivseid emotsioone nii sportlastele kui ka fännidele.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Kas Norra meeste ülevõim jätkub ka tavadistantsil? | Laskesuusatamise MM

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga