VAATA OTSE | Kas Vittozzi võtab jälitussõiduga MK-sarja liidrivesti? | Laskesuusatamine

2311041h9495t24

Tere tulemast! Kas olete valmis põneva laskesuusatamise maailma avastama? Täna on meil eriline sündmus – Vittozzi võitleb jälitussõiduga MK-sarja liidrivesti nimel. Pingeline võidusõit, võimas adrenaliinilaks ning võimalus jälgida tipptasemel sportlasi oma oskusi näitamas. Olge valmis närvikõdiks ja põnevuseks, sest täna õhtul ei tahaks te seda sündmust kindlasti maha magada. Kas Vittozzi suudab võtta liidrivesti või üllatab meid keegi teine? Olge valmis vaatama otselülitust ja elama kaasa põnevale võistlusele!

Täna kell 19.00 alustavad ETV2 ja ERR-i spordiportaal otseülekannet laskesuusatamise maailma karika etapilt Canmore’is, kus on kavas naiste 10 km jälitussõit.

Vastavalt sprindi tulemustele saab esimesena rajale itaallanna Lisa Vittozzi, keda asuvad jälitama prantslanna Lou Jeanmonnot (+0.06) ja šveitslanna Lena Häcki-Gross (+0.09).

Vähem kui pool minutit pärast liidrit pääsevad rajale ka prantslanna Julia Simon (+0.19), rootslanna Hanna Öberg (+0.21) ja austerlanna Anna Gandler (+0.28).

Tegemist on hooaja eelviimase etapiga ja seis MK-sarja üldarvestuses on pingeline: Vittozzi jääb liider Ingrid Landmark Tandrevoldist (Norra) vaid seitsme silma kaugusele. Seejuures saab Tandrevold laupäeval lähte alles 17. kohalt, kaotades Vittozzile minuti ja kahe sekundiga.

Jälitussõitu pääses ka kaks eestlannat: Regina Ermits on läheb rajale 31. (+1.40) ja Tuuli Tomingas 37. kohalt (+1.54).

Pühapäeval sõidetakse veel ühisstardist 12,5 km distants.

Kokkuvõttes võib öelda, et Dorothea Wiereril on kindlasti raske oma liidrivesti kaitsta, kui võtame arvesse Lisa Vittozzi tugevat esitust jälitussõidus. Vittozzi näitas suurepärast kiirust ja täpsust ning võib kiirelt tõusta MK-sarja esikohale. Laskesuusatamises on alati ootamatuid pöördeid ning võitjat on raske ennustada. Seega, tuleb põnevusega oodata järgmisi võistlusi ja näha, kuidas see duell edasi areneb.

Loe rohkem:  Zahkna: olen meeletult pettunud, lasin võimaluse mutta | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga