HILISÕHTUL OTSE | USA MK-etapi sprindis tuleb rajale neli eestlannat | Laskesuusatamine

2206513h9f79t24

Estonia is buzzing with excitement as four talented Estonian women prepare to hit the track in the USA World Cup sprint event. As they gear up for the intense competition, fans eagerly await to witness their skill and determination in the world of biathlon. These athletes embody the spirit of perseverance and dedication, showcasing the best of Estonian talent on the international stage. With the thrill of the race just around the corner, anticipation is high for an unforgettable performance from these four exceptional women. Let the countdown begin for a night of thrilling biathlon action!

USA-s Soldier Hollow’s toimuva hooaja eelviimase MK-etapi avapäeval sõidetakse teise distantsina naiste 7,5 km sprint. ETV ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 23.50.

Viieaastase pausi järel Põhja-Ameerikasse naasnud MK-sarjas on jäänud sõita veel vaid kaks etappi, millest esimene leiab aset sel nädalavahetusel 2002. aasta olümpiamängude toimumispaigas, Salt Lake City külje all Soldier Hollow’s ning teine järgmisel nädalal Kanadas Canmore’is.

Utah’ osariigis peavad sportlased rinda pistma nii pikast lennureisist kui kõrgel asuvast rajast tingitud probleemidega. Kõige raskemaks faktoriks ongi altituud, füüsiliselt tunned lihtsalt, et on raske sõita. Kõigis trennides tunned esimesed 20-30 minutit, nagu oleksid just haige olnud, keha on nii nõrk,” iseloomustas ERR-iga rääkinud koondislane Rene Zahkna.

Reedel sõidetakse esmalt meeste teatesõit ning seejärel naiste sprint. Rajale tuleb neli eestlannat: Tuuli Tomingase stardinumber on 12, Regina Ermitsal 37, Susan Külmal 61 ja Johanna Talihärmal 86.

Kokkuvõttes näitab nelja Eesti naise osalemine USA MK-etapi sprindivõistlusel, et laskesuusatamine on Eestis tõusuteel. Nende näitamine maailma suurimal laskesuusatamise võistlusel annab lootust ja innustust noortele Eesti sportlastele järgneda nende jälgedes. See on ka suurepärane võimalus propageerida Eesti spordikultuuri ja tutvustada Eestit rahvusvahelisel laskesuusatamise areenil. Jätkugem neile tüdrukutele toetust ja julgustust nende püüdlustes ning lootkem, et Eesti laskesuusatamine jätkab arenemist ja saavutab üha suuremaid edu.

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Sakslased tahavad kodupubliku ees head sprindivormi jätkata | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga