VAATA OTSE | Kas Johannes Thingnes Bö kindlustab MK-sarja üldvõidu? | Laskesuusatamine

2311044ha028t24

Tere tulemast! Kas Johannes Thingnes Bö suudab kindlustada endale laskesuusatamise MK-sarja üldvõidu? See küsimus on kõigi huulil ning pinged on laes! Eesti spordifännid on elevil ja ootusärevil, kui meie lemmiklaskur astub taas rajale. Kas ta suudab hoida oma konkurentidele sammu või üllatab keegi meid ootamatult? Jälgige otsepilti ning olge tunnistajaks põnevale võidujooksule laskesuusatamise kuninga tiitlile!

Täna kell 23.00 alustavad ETV ja ERR-i spordiportaal otseülekannet laskesuusatamise maailma karika etapilt Canmore’is, kus on kavas meeste 12,5 km jälitussõit.

Vastavalt sprindi tulemustele läheb esimesena teele MK-sarja üldliider Johannes Thingnes Bö (Norra), kelle edu konkurentide ees on enam kui minut.

Tema järel stardivad Tommaso Giacomel (Itaalia; +1.02), Tarjei Bö (Norra; +1.03), Emilien Jacquelin (Prantsusmaa; +1.12), Johan-Olav Botn (Norra; +1.13) ja Sebastian Samuelsson (Rootsi; 1+1.16).

Kui Böe järel on enam kui minut tühja ruumi, siis järgneva minuti jooksul saab lähte kokku 17 laskesuusatajat. Neist enam tuleb Johannes Thingnes Böl karta vend Tarjeid, kes on MK-sarja üldarvestuses tema lähim jälitaja, kaotades 92 silmaga.

Kuna MK-sarja etapivõitja teenib 90 punkti, peab Tarjei laupäeval nooremat venda kindlasti edestama, et võimalus MK-sarja üldvõitjaks kerkida säiliks. Pärast jälitussõitu jääb veel vaid pühapäevane ühisstardist sõit.

Ainsa Eesti laskesuusatajana pääses jälitussõitu Rene Zahkna, kes oli sprindis 57. Tema saab rajale kolm minutit ja 24 sekundit pärast liidrit.

Kokkuvõttes võib öelda, et Johannes Thingnes Bö kindlustas endale eduka hooaja ning MK-sarja üldvõidu näidates järjekindlat ja kvaliteetset esitust laskesuusatamise alal. Tema võidukäik on inspireeriv ning näitab tema pühendumust ja oskusi sportlasena. Eesti laskesuusatamise fännidel on kindlasti põhjust rõõmustada ning loota, et ka meie sportlased suudavad saavutada sarnast edu rahvusvahelises areenil. On uhke jälgida Bö võistlemist ning näha Eesti laskesuusatamise spordi taset tõusmas.

Loe rohkem:  Kulbin näitas juunioride karikaetapil taas head minekut | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga