Mets aitas St. Paulil taas taga nulli hoida ja esikohta kindlustada | Jalgpall

2311815hf3adt24

Estonias football fans rejoiced as Mets helped St. Pauli maintain their clean sheet and secure the top spot in the league. The team’s stellar performance on the field captivated spectators and left rivals in awe. With the defense tight and the offense firing on all cylinders, St. Pauli’s dominance in the league seems unstoppable. Estonian football enthusiasts are eagerly anticipating the next game, as the team continues to showcase their talent and determination to succeed.

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Karol Mets tegi oma koduklubi St. Pauli eest laupäeval kaasa täismängu ja aitas võistkonna Saksamaa esiliigas 2:0 võiduni Nürnbergi üle.

Eelmisel nädalal sai Mets St. Pauli 2:0 võidumängus Berliini Hertha vastu vigastada ja vahetati 81. minutil välja. Klubi peatreener Fabian Hürzeler ütles pärast mängu, et Metsa olukord ei tundu hea; hiljem tehtud uuringud näitasid aga, et põlvesidemed jäid terveks ja vigastus osutus kardetust kergemaks.

Laupäeval tegigi Mets taas kaasa täismängu ja St. Pauli alistas võõrsil Nürnbergi 2:0. Johannes Eggestein lõi avapoolaja viimasel minutil Hamburgi klubi avavärava ning andis 62. minutil Marcel Hartelile resultatiivse söödu.

St. Pauli on 26 vooru järel Saksamaa esiliigas 54 punktiga liidriks, edestades teisel kohal olevat Kieli Holsteini viie punktiga. Kolmandal kohal olev Düsseldord kaotab St. Paulile 11 punktiga. Pärast koondisepausi võõrustab Metsa koduklubi kuuendal kohal olevat Paderborni.

Kokkuvõttes oli see tugev ja põnev mäng, kus Mets oli St. Pauli kindel tugisammas nulli hoidmisel ning aitas neil säilitada esikohta. Mets näitas suurepärast mänguoskust ja meeskonnatööd, mis võimaldas neil võidu saavutada. See mäng tõestas taas, kui oluline on tugev kaitsev ning koostöö meeskonnas jalgpalli mängimisel. Loodame, et St. Paul suudab säilitada oma tugeva vormi ja jätkata võidukalt hooaega.

Loe rohkem:  Noorte Balti liigas pääses veerandfinaali kolm Eesti meeskonda | Jalgpall