VAATA OTSE | Kas Eesti neidudel õnnestub kodusel MM-il sõita esikümnesse? | Laskesuusatamine

1709292251 2278818h9405t24

Tere tulemast Eesti laskesuusatamise fännidele! Kas meie kodumaised neidudele õnnestub astuda kodusel maailmameistrivõistlustel esikümnesse? See küsimus paneb kõik põnevil ootama, kui meie sportlased võtavad mõõtu maailma parimatega. Eesti laskesuusatamise talent on tuntud kogu maailmas ning nende võitlusvaim ja oskuslikud lasked on alati põnevust pakkunud. Jälgige seda sündmust jooksvalt, sest meie nei

Otepääl toimuvatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel sõidetakse reedel noorte teatesõidud. ERR-i spordiportaali otseülekanne neidude teatesõidust algab kell 13.20.

Neidude teatekolmikuid tuleb reedel lumele 24, Eesti nende seas 14. stardinumbriga. Mullu Kasahstanis moodustasid Eesti trio Vibeke Välbe, Mirtel Kärsna ja Violetta Konopljova, kellest esimesed kaks on stardis ka täna, ainult et Kärsna sõidab avavahetust. Ankrunaiseks on Rosibel Marii Kaldvee.

Mullu käisid Eesti neiud kolmel trahviringil, mistõttu kogunes võitjale Saksamaale lõpuks kaotust ligi kümme minutit.

Kasahstanis teatesõidumedali võitnud neidudest on täna Otepääl võistlustules vaid Itaalia teisena üle finišijoone toonud Carlotta Gautero.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti neidudel on suur potentsiaal jõuda kodusel MM-il laskesuusatamises esikümnesse. Nende pühendunud treeninguehitus ja järjekindel ettevalmistus annavad lootust, et nad suudavad kodupubliku ees häid tulemusi saavutada. Kuigi konkurents on tihe ja ootused kõrged, on Eesti laskesuusatamise tulevik helge ja järgmistel võistlustel võime kindlasti näha meie naiste tugevat esitlust.

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Laskesuusatamise MK-hooaja lõpetab meeste ühisstardist sõit | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga