Uue muusika reede: Boipepperoni, Nicki Minaj, Pet Shop Boys, Billy Joel jt | Muusika

2237643hbed9t24

Tere tulemast Uue Muusika Reedele! Täna õhtul toob Eesti lavadele põneva segu erinevatest muusikažanritest alates Boipepperonist kuni Nicki Minaji ja Pet Shop Boys’ini ning Billy Joeli. See ainulaadne muusikaüritus pakub midagi igale maitsele ja lubab olla üks meeldejäävamaid kontserte sel aastal. Olge valmis kogema midagi uut ja põnevat ning olge valmis laskma end kaasa haaranud erinevate muusikaliste stiilidega. Olete kindlasti oodatud nautima muusikat koos meiega!

Night Tapes – “loner”

Neljapäeva õhtul aasta alternatiivalbumi kategoorias Eesti muusikaauhinna noppinud Night Tapes on tagasi unenäolise kitarripopiga.

Boipepperoni – “Muusika”

Möödunud aastal ka kultuuriportaali aasta albumite edetabelis hea tulemuse teinud Boipepperoni on kõigest kolm kuud pärast debüütalbumi ilmumist tagasi uue singliga, millel ei ole kasutatud ühtegi analoogset ega digitaalset muusikainstrumenti ja iga loos kuuldava süntesaatori, bassi või trummi toormaterjaliks on Frederik Mustoneni enda hääl.

South of Savoy – “Last Call”

Tallinnas tegutsev Eesti-Soome kollektiiv avaldas uue loo, mille autoriteks on Jaan Jaanson ja Kristi Tiitinen ning toob esile ansambli bluusilikuma helikeele. “Last Call” salvestati Funk Embassy Selektor stuudios.

Starboy Bob – “Mees maas”

Starboy Bobi uue singli peal teevad kaasa ooperilaulja Oliver Kuusik ja saksofonist Virgo Veldi. Artisti sõnul on lugu eelkõige pühendatud Eesti võitlusspordile ning videos võib näha ka MMA võitleja Maikel Astur.

Nicki Minaj – “Big Foot”

Nicki Minaj sai väga pahaseks möödunud nädala uue muusika reedes tutvustatud Megan Thee Stallioni uue singli mõne rea peale ja pani kokku omapoolse vastuse.

 Lil Yachty – “A COLD SUNDAY”

Pärast pöördelist 2023. aastat on Lil Yachty tagasi soul’ise räpplooga. Sel aastal võis teda juba kuulda ka Atlanta laulja ja laulukirjutaja Faye Websteri indie-rock’i hõnguga lool “Lego Ring”.

Loe rohkem:  Aasta artist Alika: siiamaani proovin sellest aru saada | Muusika

Billy Joel – “Turn the Lights Back On”

Pärast 17 aastat pausi andis Billy Joel välja originaalloomingut, kus produtsendina kaasas Freddy Wexler, kes on varem teinud teiste hulgas koostööd näiteks Justin Bieberi, Kanye Westi, Selena Gomeze ja Martin Garrixiga.

Don Toliver – “Bandit”

Travis Scotti protežeest täitsa omaette täheks tõusnud Houstoni räppar ja laulja Don Toliveri uus kirev singel, mis on esimene pärast möödunud aasta veebruaris ilmunud albumit “Love Sick”.

Pet Shop Boys – “Loneliness”

Inglise popmuusika duo uus singel “Loneliness” on esimene lugu 26. aprillil ilmuvalt ja järjekorras 15. stuudioalbumilt “Nonetheless”.

Usher & Pheelz – “Ruin”

Texasest pärit R’n’B laulja Usher kutsus appi Nigeeria produtsendi ja muusiku Pheelzi ning koos pandi kokku pehme afrobeat. Koos singliga käis Usher välja ka viis amapiano-hõngulist remix’i.

In conclusion, the Uue muusika reede event featuring Boipepperoni, Nicki Minaj, Pet Shop Boys, Billy Joel, and others was a diverse and dynamic showcase of musical talent. The performances highlighted the range and depth of contemporary music, bringing together artists from different genres and backgrounds. The event provided an opportunity for music lovers to enjoy a captivating and unforgettable experience. It was a reminder of the power of music to unite people and create lasting memories. Overall, Uue muusika reede succeeded in providing an exciting and enriching musical experience for all who attended.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga