“Ukraina stuudios” kell 18.45 kolonelleitnant Väli ja Merle Maigre | Eesti

2210085h7e39t24

Tere tulemast Ukraina stuudiosse! Kell 18.45 saate kohtuda kolonelleitnant Väliga ja Merle Maigrega ning kuulda nende põnevaid lugusid ja mõtteid. Ei ole kahtlustki, et see saade pakub teile sügavat ülevaadet nii Ukraina kui ka Eesti olukorrast ning pakub vaatajatele huvitavaid ja harivaid arutelusid. Ärge jätke seda võimalust kasutamata ja tulge meie kahe karismaatilise külalise juurde kaasa mõtlema ja kaasa elama!

“Ukraina stuudios” arutatakse sel korral olukorda rindel ja Transnistrias ning Putini aastakõnet.

Venelaste käes on pärast Avdijivkat initsiatiiv ja nad üritavad seda realiseerida mitmel pool idarindel. Samal ajal nopivad ukrainlased järjest Vene sõjalennukeid, parematel päevadel mitu tükki korraga. Sündmusi rindel kommenteerib kolonelleitnant Toomas Väli.

Transnistria võimud esitasid sel nädalal Moskvale palve võtta nad väidetava Moldova ahistamise eest Venemaa kaitse alla. Sealseid sündmusi ja ka president Putini äsjast aastakõnet analüüsib julgeolekuekspert Merle Maigre.

Saatejuht on Reimo Sildvee.

Kolonelleitnant Väli ja Merle Maigre on olulised külalised Ukraina stuudios, kus nad jagavad oma teadmisi ja kogemusi julgeoleku- ja kaitseküsimustes. Nende panus Eesti ja Ukraina suhete tugevdamisel ning regionaalse stabiilsuse tagamisel on hindamatu. Eesti tugev toetus Ukrainale on oluline ning koostöö nende kahe riigi vahel on väga oluline. Ukraina stuudio on suurepärane platvorm, kus arutada rahvusvahelisi küsimusi ning julgustada dialoogi erinevate riikide vahel.

Loe rohkem:  "AK. Nädal": kui tõhus koolipidaja on kohalik omavalitsus? | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga