Ugala teatris esietendub solastalgiline armastuslugu “Kahe laine vahel” | Teater

2248377hb5c2t24

Tere tulemast Ugala teatrisse! Siin esietendub peagi südantlõhestav armastuslugu “Kahe laine vahel”. See solastalgiline lugu viib meid tagasi Nõukogude Liidu aega, kus armastust varjutas poliitiline režiim ja mere kohalikud lained. Lavastus pakub vaatajatele võimalust sukelduda ajaloolisse romantikasse ning emotsionaalsesse keerisesse. “Kahe laine vahel” on lummav ja kaasahaarav, lubades kogeda armastuse, lootuse ja südamevalu keerisesse sattumist. Ärge jätke seda võimalust kasutamata ja tulge kogema seda unustamatut teatrielamust Ugala teatris!

Ugala teatris esietendub laupäeval, 10. veebruaril rahvusvaheliselt tuntud Austraalia näitleja ja stsenaristi Ian Meadowsi draama “Kahe laine vahel”, mille Ugalas lavastab Taago Tubin.

Lavastus räägib Danielist, kes kliimateadlasena näeb inimkonna tulevikku tumedates värvides. Kui tema isiklikus elus jõuavad asjad niikaugele, et ootamas on perekonna loomine, seisab Daniel raske valiku ees.

Suhtedraama taustal on küsimus: kas on võimalik olla õnnelik, olles samal ajal teadlik meid tulevikus ähvardavatest keskkonnakatastroofidest? Mis kaasneb keskkonnamuutuste isikliku läbielamisega?

“Kahe laine vahel” autoriks on rahvusvaheliselt tuntud Austraalia näitleja ja stsenarist Ian Meadows. Näidend räägib aktuaalsetest probleemidest läbi näitekirjaniku ausa ja terava, kuid inimlikult sooja stiili. Lavastuse helilooja on Vootele Ruusmaa, kunstnik Kristjan Suits. Peaosades mängivad Vallo Kirs ja Liisa Pulk. 

Lavastaja: Taago Tubin
Lavastusdramaturg: Priit Põldma
Kunstnik: Kristjan Suits
Helilooja: Vootele Ruusmaa
Muusikaline kujundus: Taago Tubin ja Vootele Ruusmaa
Valguskujundaja: Laura Maria Mäits
Videokunstnik: Margo Siimon
Tõlkija: Erkki Sivonen
Osades: Vallo Kirs, Liisa Pulk (külalisena), Marika Palm, Janek Vadi

Kokkuvõttes on Ugala teatri esietenduv solastalgiline armastuslugu “Kahe laine vahel” sügavalt liigutav ja haarav etendus. Lavastus suudab puudutada vaatajaid oma sügava sõnumi ja kaunite lavakujundustega. Näitlejate tähelepanuväärne etteaste mängib olulist rolli loo emotsionaalses edastamises. See on tõeline teatrielamus, mis jääb kauaks meelde ja pakub mõtteainet armastuse ja kaotuse teemadel. Ugala teater on taaskord tõestanud oma võimekust pakkuda kvaliteetset ja meeldejäävat teatrikunsti.

Loe rohkem:  Galerii: Estonias esietendub ühiskonnakriitiline muusikal "Kabaree" | Teater

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga