Tuule tõttu jääb ära kolm Regula väljumist Virtsu ja Kuivastu vahel | Eesti

1944398h83c1t24

Kolm Regula praami väljumist Virtsu ja Kuivastu vahel on tühistatud tuule tõttu, jättes reisijad ja kaubavedajad hätta. Sellised olukorrad on Eestis karm reaalsus, mis võib tekitada segadust ja põhjustada viivitusi. Tuul on oluline osa Eesti kliimast ja merendusest ning mõjutab regulaarselt liiklust saarte vahel. See on hea meeldetuletus, kui oluline on olla valmis ootamatuteks olukordadeks ning leida alternatiivseid reisiviise.

Tugeva tuule tõttu on tühistatud pühapäevased parvlaev Regula reisid Kuivastust kell 18.20 ja 19.50 ning kell 19.05 Virtsust, reisid toimuvad vabagraafiku alusel, teatas TS Laevad.

TS Laevade laevandusvaldkonna juhi ja juhatuse liikme Guldar Kivro sõnul on Virtsu-Kuivastu liinil tuulepuhangud kohati kuni 20 m/s, mis mõjutavad tugevalt parvlaev Regula tööd. Parvlaev Piretit tuul ei mõjuta.

Kõiki sõidukeid teenindatakse sadamasse saabumise aja alusel. E-piletid kehtivad üldjärjekorras ning teenindatakse samuti sadamasse saabumise aja alusel.

Parvlaev Tõll on kuni 25. märtsini Tallinnas dokitöödel.

Kuigi tuule tõttu ärajäänud kolm Regula väljumist Virtsu ja Kuivastu vahel võivad tekitada ebamugavusi ja viivitusi reisijatele, on oluline mõista, et ohutus peab alati olema esmatähtis. Ilmastikuolud võivad olla ettearvamatud ja ootamatud ning laeva hilinemine või tühistamine on vahel hädavajalik turvalisuse garantii tagamiseks. Oluline on jääda kannatlikuks ja mõistvaks sellistes olukordades ning usaldada transpordiettevõtjate otsuseid. Lõppude lõpuks on olulisem tagada, et kõik reisijad jõuaksid sihtkohta tervena ja ohutult.

Loe rohkem:  "Ukraina stuudio" kell 18.45: kolonel Valge ja Riho Terras | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga