Tuleval nädalal on “Plekktrummi” külaline Ly Seppel-Ehin | Kirjandus

2250291h3083t24

Tuleval nädalal on suureks auks ja rõõmuks meil võimalus tervitada külaliseks Eesti armastatud kirjanikku Ly Seppel-Ehini saates “Plekktrumm”. Ly on tuntud oma sügavalt liigutavate ja mõtlemapanevate teoste poolest ning tema külaskäik pakub kindlasti palju põnevat ja inspireerivat. Olgu see õhtu kõigile kirjandushuvilistele suureks ajendiks ja motiveerigu meid kõiki avastama uusi kirjanduslikke aardeid. Ärge jätke seda võimalust kasutamata!

Järgmisel esmaspäeval on kultuurisaates “Plekktrumm” külas luuletaja, tõlkija ja terapeut Ly Seppel-Ehin.

Tõlkimine vanadest keeltest nõuab järjekindlust ja kannatlikku meelt. Kuidas aitab niisugune kogemus teha tööd terapeudina, et leevendada laste ja noorte hingevalu? “Plekktrummi” külaline on luuletaja, tõlkija ja terapeut Ly Seppel-Ehin.

“Plekktrumm” on ETV2 eetris esmaspäeval, 12. veebruaril kell 22. Saadet juhib Joonas Hellerma.

Kokkuvõtteks võib öelda, et tuleval nädalal on “Plekktrummi” saates oodata põnevat külalist – Ly Seppel-Ehin, kes on tuntud Eesti kirjanik ja luuletaja. Tema looming on kogunud suurt tunnustust ning tema külaskäik saatesse pakub kindlasti põnevat ja harivat vestlust nii tema enda elust kui ka loomingust. Seega tasub kindlasti järgmine nädal “Plekktrummi” saadet oodata, sest see tõotab tulla väga huvitav ja inspireeriv!

Loe rohkem:  Edetabel. 2023. aasta enim laenutatud raamatud | Kirjandus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga