Positivus festivalil astub üles USA räppar Offset | Muusika

2250285had7et24

Tere tulemast Positivus festivalile! Sel aastal saame nautida USA tuntud räppari Offseti esinemist. Tema energiline lavasooritus ja kaasahaaravad hitid tõotavad festivalikülastajatele unustamatu kogemuse. Offset on tuntud oma ainulaadse stiili ja sõnumirikaste sõnade poolest ning tema osalus Posituse festivalil annab selle üritusele veelgi suurema sära. Seega ärge jätke seda võimalust kasutamata ja tulge nautige maailmatasemel muusikat koos meiega Posituse festivalil!

Neljapäeval avalikustas Läti muusikafestival teise peaesineja, kelleks on Ameerika Ühendriikide räppar Offset.

Offset sai tuntuks Atlanta räpitriost Migos, kus ta tegutses koos Quavo ja varalahkunud Takeoffiga. 2008. aastast kohalikul tasandil tegutsenud trio lendas muusikamaailma taevasse 2016. aasta suurhitiga “Bad and Boujee” ning sellele järgnenud albumiga “Culture”.

Offseti soolokarjäär algas 2017. aastal kui koostöös samuti Atlantast pärit räppariga 21 Savage ning produtsendiga Metro Boomin anti välja ühine album “Without Warning”. Sellele järgnesid puhtalt sooloalbumid “FATHER OF 4” (2019) ja “SET IT OFF” (2023). Hip-hop’i maailmas tegutseb ka Offseti elukaaslane ja laste ema Cardi B.

Lõpetuseks võib öelda, et Offseti esinemine Positivus festivalil on kindlasti suurepärane uudis kõigile Eesti muusikasõpradele. USA räppari osalus toob kindlasti palju elevust ja energiat festivalile ning pakub unustamatut elamust kõigile tema fännidele. Tema muusikaline annetus ja lavasära tõotavad muuta Positivus festivali veel meeldejäävamaks ja põnevamaks. See on suur võimalus kõigile Eesti muusikahuvilistele, et saada osa ühest maailma tippartiste esinemisest ning nautida suurepärast muusikaelamust.

Loe rohkem:  Rita Ray kultuurisoovitused: George Gerschwinist "Savvusanna sõsarateni" | Muusika

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga